Garnier Pure čistiace Tonikum .. (modrá fľaška 200ml)

JahO_Odka

To modré pleťové tonikum od Garnier neodporúčam. Strašne mi poničilo pleť :(
Neskoro som si všimla, že obsahuje veľký podiel alkoholu, čo ešte podporuje mastenie. Tých 5€ som mohla vyhodiť na lepšiu zbytočnosť.

vladuska5

Ako celkovo Garnier je super, najmä zeleny rad s vytazkami z ovocia. Nedam dopustit na odlicovac, ktory si kupujem uz niekolko rokov a stale, ked sa zlakomim na nejaky lacnejsi, potom sa vratim opät na zeleny Garnier, lebo ten nema v odlicovacoch konkurenciu. Ale to modre tonikum sa im nejak nepodarilo, ostatne veci z modreho radu su ok :)

kiki

ja to pouzivam kazde rano :D a super zmatnuje a rozjasnuje... ale pravda je, ze aj vysusuje, takze odporucam ti si potom nakydat niaky kremik na tvar :D

lll

ja som dostala garnier pure-gel na kazdodenne pouzitie-200ml a nocny krem/gel pure A,este som to nepouzila,lebo mam este zasoby LRP-Effaclar-ten je super ale nemozem si dovolit pravidelne si ho kupovat a akne tiez je uz v mensej podobe vv akej byvalo,budem si musiet kupovat nieco lacnejsie....co myslite bude mi garnier (tie dva vyrobky-co su hore uvedene ) vyhovovat?

vladuska5

no podla mna zbytocne vysusuje plet a ta potom reaguje nadmernym mastenim... aspon ja mam taku skusenost, mam este pol flasticky, ale asi si kupim inu...

emme.violet

ano mam s nou skusenosti, to je odpoved na tvoju otazku hoci myslim ze chces tie skusenosti aj opisat,ja uz to msm 3x a mne to vyhovuje, pekne mi to vonia, a dobre to stahuje pory a dezinfikuje, takze ja ti to len odporucam