Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bude ako predtym?

Príspevok v téme: Bude ako predtym?
jajie

Tak pre zaciatok mam len 17 ale myslim ze si zasluzim radu tak ako kazdy iny.
S priatelkov sme boli spolu vyse roka. Ja som bol zalubeny az po usi.Ona bola pre mna velmi uzastna. Spoznali sme sa koncom deviatej triedy.Bolo to moje vysnivane dievca. No prichodom na strednu sa zacala dost menit.Ja som si to vsimal,povedal som jej to a hadali sme sa koli tomu. Nakoniec som to vzdy vypustil s hlavy a nechal tak, ze sa mylim. Teraz sme obaja druhaci.Ona sa so mnou davnejsie rozisla. Ale az teraz som zacal zistovat ze sa skutocne zmenila.Je uplne lahostajna,dalo by sa povedat ze jej na nicom vela nezalezi. Dovody mozu byt tie , ze ked jej na niecom zalezalo trapila sa koli tomu.Videla na inych ludoch ze na vsetko kaslu, staraju sa len o seba a je im fajn a tak sa zacala aj ona tak spravat.Vlaste nejaky podobny dovod mala na rozchod. Teraz po rozchode sme len trosku komunikovali skor sa ale hadali a naozaj bolo vidiet ze je ina. Uplne taka ako vacsina mladych baba.Rozblaznena mozno vypocitava a asolutne lahostajna.Myslite ze niekedy bude ako predtym? Bude s nej to mile dievca co som kedysi spoznal? Ma teraz 16 a je druhacka na strednej. JA ju teraz asi nezanasam to aka je ale milujem to dievca ake bola. Uz su to 3 mesiace co sme sa rozisli.

jajie

ze to nema zmysel to chapem. Podla toho aka je teraz viem, ze apsolutne nic ju nepresvedci aby sme sa dali dokopi a teda ked je takato to ani nechcem.
Mna len zaujima ci zase moze byt ako predtym.Ci to nema nejake neskore obdobie puberty.Ma 16 a že vraj baby skor dozrievaju.
A ona sa ozvala ale chela byt len "slaba" kamoska cez net.S toho zacali tie hadky co som spominal.Mozno mojou vinou ale poveal som jej co si myslim.

ShaulaThalit

Tak, zabudnúť, nezabudneš na ňu. Ale pokús sa ju prestať vnímať tak, ako ju vnímaš... Povedzme, že objekt lásky. Myslím, že iná už nebude... a to si myslím len z vlastnej skúsenosti. Nie ako tip v tipose na športke o 500 miliónov.
Ak by ťa dajme tomu mala rada, ozvala by sa sama. A myslím, že sám vieš...že to nemá zmysel.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.