Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hak a zrýchlený tep a tlak

tereza01

ja mám tep...bežne tých 90...aj v kľude...a lekárka mi vravela, že to nevadí..., ale ak myslíš, že je to AK..tak ju vysaď...

malebobox

25 rokov, vždy som mávala nizky tlak a tep okolo 77. ma to dosť znepokojuje už to je druhý den čo mám taký vysoký tep

tereza01

pokiaľ berieš AK...už 2-roky....a tlak máš až teraz vyššíí...tak podľa mňa to nesúvisí s AK...., skôr to bude počasím..alebo si sa nervla.., mne je dnes tiež celý deň zle, bolí ma okolo srdca, tlak mám tiež vysoký..a tep ani nevravím..., a to som sa ešte k tomu všetkému aj príšerne rozčúlila...tak je to ešte horšie...inak...ten tlak 130/85.-je normálny..predpokladám, že si mladá žena.......

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.