Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svokra

Príspevok v téme: svokra
pomoc

cakame 2 babo na ktore sa s manzelom a synom tesime a dnes som sa dozvedela od znamej ze moja zlata svokra rozprava ludom ze som stoho hotova na nervy ze som to nechcela napiste mi ako mam reagovat ked sa snou zajtra stretnem mam jej spravit pekne vianoce ze jej poviem na rozum alebo ako sa mam zachovat podadte prosim a este neviem ako to poviem manzelovy dakujem

43

mala som kedysidavno podobny problem,niesice so svokrou ale s mamou.
a viem si predstavit ako ta to trapi,hlavne ked na tom nie je ani zrnko pravdy,čo si počula.ale ono naozaj niekedy ludia popridavaju a urobia a komara somara a ubližia tym hned niekolkym ludom naraz a samozrejme že este z toho maju aj dobry pocit.na tvojom mieste by som pri stretnuti so svokrou pockala na okamih ako sa začnete rozpravat o tvojom tehotenstve a na rovinu jej povedala,že sa na babo tešiš velmi aj napriek tomu čo si počula a že ta to velmi trapi,že to rozprava o tebe.povedz jej na rovinu čo chces povedat.vyjasnite si to hned na začiatku lebo neskor sa to bude nabalovat a mozno zbytočne budeš chovat v sebe nesympatie a hnev voči nej.a ak to aj povedala a prizna to,tak sa jej spytaj z čoho tak usudila.pokial sa bude dat samozrejme snaž sa všetko v klude riešit.hnevom a krikom nič nevyriešiš.

[zruseny12]

...v prvom rade si zisti,ci vobec to povedala atd.a tak jej to povec,vies niekedy aj ludia schvalne robia zlo vo vztahoch,ked vidia,ze niekomu to klape atd./nechcem tym povedat,ze znama klame,ale najprv si to poriadne over a tak sa vyjadri a povec to svokre,ty musis vediet viac aku mas svokru,ako mi.../

RNG

MIluj svojho blizneho, ako seba sameho. Myslim ze to je najlepsi navod na to aby ta ludia mali radi. A snaz sa ich mat rada takych aky su, aj s ich chybami.
A odpusti im, ked nieco zle urobia, lebo drzanie hnevu otravi aj teba aj vase vzajomne vstahy. Tj je to velmi neproduktivny vstah.
Ani pomsta ani zle pocity neprinasaju nic dobreho, preto sa ich treba co najskor zbavit.Zlo prinasa len zlo a ten cyklus treba prerusit, aj ked to nie je jednoduche.

bibiiiiii

ber to s rezervou,mozno to ani tak nepovedala alebo to tak nemyslela ako sa Ti to donieslo.Ludia niekedy aj prekrutia a urobia v rodine peklo.

jajka001_

nedaj na sebe znat ze ta to nastvalo, ale daj jej to ironicky najavo ze to vies. nenapadne, ale tak aby to pochopila. nech si nemysli ze ma na teba a tvoju naladu nejaky vplyv. blbe reci treba ignorovat.

ShaulaThalit

Nerob hlavne histerku a nezvyšuj hlas. Skús to nejak urobiť, aby ju to nasralo. Vytočilo... A prispeješ k tomu, že sa začneš o tom rozprávať a budeš úplne pokojná... Ale pritom jej povieš, o čo ide.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svokra - Fórum - ZDRAVIE.sk