Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Primeraný výsledok ??

Príspevok v téme: Primeraný výsledok ??
katka3

Dnes som si u kadernika dala robit mlelir (mam tmave vlasy). Kadernicka mi odfarbila pramienky a potom na celu hlavu dala hnedu farbu s tym, ze na odfarbnych vlasoch to chyti na iny odtien a to bude ten melir. Lenze vsade mi to chytilo uplne rovnako tak ma ukludnila, ze po zopar umytiach mi ta farba zide a bude to vidno vyraznejsie. Ale ked to teraz vobec nevidno, a potom sa mi ta farba vymyje bude to vyzerat iba horsie, no nie? Vedeli by ste mi niekto poradit ci sa to tak ma robit? Je to prvy krat co som skusila melir tak som sa nechcela stazovat. Platila som 1300Sk za melir + farenie.

katka3

Vyzera to, ze mame ten isty problem. Ak poznate niekto kadrnicku, ktora vie urobit pekny melir aj na tmavych vlasoch poradte...

[zruseny8]

ahoj katka3.
no dalsia moja spriaznena dusa. ja som bola tak cca pred 2.tyzdnami u kadernicky ze melir robit. ale doteraz ho nevidim, tiez mi povedala, ze sa to vymyvanim ccasom ukaze..haha.

ak chces, chod kuknut do temy
www.zdravie.sk
prihodila som tam aj fotky, ale musis troska v prispevkoch pokutrat..

vierka

Pravdupovediac,keď mi vysvetľuje,čo mi chce spraviť na hlave,tak len trpnem,ale výsledok je stále úžasný.až na jeden raz,keď mi vzadu na hlave urobila tri šípky melír do hnedej farby.teraz mám oslnivo hnedú,v tom pekný sivo-bielý melír a spodok tmavohnedý.dobre to vyzerá.no lepšie raz vidieť ako sto ráz počuť.

vierka

Lea,tak potom majú vysokocentrálnu prirážku za to,že sú v centre.V každom prípade som rada,že to mám za lacné prachy a pekné.Stále upravené,nakoľko mám sestru stále "poruke"

lea

ja to zase neprehanam, nie castejsie ako po 6 tyzdnoch, lebo predsa len je to chemia. a obcas si to aj doma spravim, to stoji len 120 sk :)

vierka

Pánafera,tak to sú poriadne pálky.tak to ja koľko ušetrím?no jednoducho veľa.Farbiť treba častejšie než často,pokiaľ chce byť žena pekná.

vierka

ja mám sestru kaderníčku,a robí mi melír zvlášť.žiadné prekrývanie.Podĺa mňa ti to urobila zle.A tá cena,preboha,to ti robil Rochnyak?síce ja platím sestre len za materiál,ale u nás sa cena melíru a farbenia pohybuje do tých 700 sk.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Primeraný výsledok ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk