Primeraný výsledok ??

Príspevok v téme: Primeraný výsledok ??
katka3

Dnes som si u kadernika dala robit mlelir (mam tmave vlasy). Kadernicka mi odfarbila pramienky a potom na celu hlavu dala hnedu farbu s tym, ze na odfarbnych vlasoch to chyti na iny odtien a to bude ten melir. Lenze vsade mi to chytilo uplne rovnako tak ma ukludnila, ze po zopar umytiach mi ta farba zide a bude to vidno vyraznejsie. Ale ked to teraz vobec nevidno, a potom sa mi ta farba vymyje bude to vyzerat iba horsie, no nie? Vedeli by ste mi niekto poradit ci sa to tak ma robit? Je to prvy krat co som skusila melir tak som sa nechcela stazovat. Platila som 1300Sk za melir + farenie.

jaja

ono by ti to malo naozaj vytahat po par umytiach...ale ak sa ti to nepaci chod jej to povedat...to ze ti ona povie ze ton v tone a ty take nechces takona ti nema co hovotit daco ma to spravit podla tvpojich predstav aj bez vymyvania,,,mala si od nej odist uz s komplet vlasami...

leerka

n o vies, ja ti tazko poradim, lebo to nevidim, nevem ako tie tvoje vlasy teraz vyzeraju, ale ak vidis aspon o jeden odtien rozdiel, tak to ton v tone moze byt.... nemzes to mat uplne rovnake, alebo ano, zda sa ti ze vsetky vlasy mas rovnakej farby a nevidis tam vobec, ale vobec ziadny odtien? pozri si to na poriadnom svetle, aj cez den

katka3

A este mi povedala, ze to je to, co sa vola "ton v tone" ale to sa mi nejako nezda. Mohla by som to ist reklamovat?

leerka

no kedze ti teraz nie je ten melir vidiet, tak ho nebude vidiet ani potom, ved ona ti ho normalne zatrela tou farbou, takze ti ho robila uplne zbytocne