Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim poradte

Príspevok v téme: prosim poradte
micka333

ddobry vecer chcela by som sa opytat ze beriem antikoncepciu uz 2 mesiac a casto mi je zle od zaludka a boli ma pri zaludku tiez aj pri oblickach ..ci to moze byt ztej antikoncepsie ci to mam vysadit alebo ako ? tehotna asi nemozem byt ked sommala sex naposledy vtedy ked som zacala brat antikoncepciu tak 9 dni nato a mali sme kondom aj ked sa mozno o mna obtieral bez a od vtedy som mala aj menstruaciu nie ? a dalej beriem len homeopatik a na mocovy mechur ...co si myslite od coho ma to boli ?

lea

mna by prosim vas zaujimalo ci sa da aj poziadat vyvolavacku na porod na vlastne poziadanie..dakujem..ak mi viete poradit prosim vas..tak sa mi ozvite na mail Lea171@azet.sk

cukr

vie s asi bi si mala zajesť k gynekologičke aby ti poradila ktorá antikoncepcia je pre teba vhodná ves není antikoncepcia ako antikoncepcia kazda je inná aj moja frajerka to mala velke bolesti zasla k doktorovi on jej poradil inne trochu drachsie ale uz nema bolesti

yna

no na tvojom mieste by som ju veru prestala brat, o par rokov sa ktovie co vsetko zisti v suvislosti co hak sposobuje,ma kadejake vedlajsie ucinky, doktorka absolutne zamietla,tak ona o tom asi nieco uz vie,ale ist sa na to da aj s normalnym rozumnym uvazovanim,ved predsa vsetko umele zle posobi na organizmus a toto je velky zasah..neradim absolutne, ja to nechcem uzivat,zdravie je mi prednejsie ako cokolvek ine,ale to si clovek vacsinou uvedomi ked je uz neskoro..vela stastia :)

babygirl123

poviem to strucne - mne Hak znicila to najcennejsie co som mala - zdravie (dopad na oblicky a srdce) - pomaly prichadzam o vlasy a coskoro i o zivot ak sa mi nepodari "posilnit" najdolezitejsie organy, ktore mi HAK totalne znicila (ja som vsak nemala ziadne vedlajsie ucinky, az raz tzv.nepriame a vsetko sa nasledne ukazalo)... t.vse. pa a drzim palce !!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosim poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk