psoriasa môj velky problem

Príspevok v téme: psoriasa môj velky problem
ramoni

Mam problem uz par rokov ale teraz sa to zhorsilo a zhorsuje kazdy den coraz viac.Mam 31 a 3 deti som psoriatycka od svojich 16 rokov.psorka sa mi zhorsila na tolko ze mi je trapne vyjst na ulicu.Pouzivam maste,sampony,kremy,oleje ale nic mi nezabera.V tomto obdoby je to stale zle a viem,ze je to aj zmenou pocasia.najviac mi prekaza to svrbenie a nakolko to mam vo vlasatej casti este horsie lebo mi zaali vypadavat vlasy.Ako nahle pouzijem nieco na ktoru kolvek cast svojho tela pocitujem palenie a svrbenie.Takze som vynechala medikamenty a pouzivam obycajnu bravcovu mast.Ale chodte taraz na nakupy ?"vonavy"naviem co dalej pomôzte prosim

tyrkys

suhlasim s haakonom,treba zmenit stravu, byt na cerstvom vzduchu, pit cistu vodu a neprekyslovat zaludok a pohyb. Najlepsie stravovanie podla krvnych skupin a delena strava.

RNG

www.taylor-jackson.com
www.relievaforpsoriasis.com
www.yourhealthfoodstore.co.uk

Upozornenie, berbericka kyselina, ktora sa nachadza v mahonii(barberry, oregon grape) moze vyvolat az u 5% ocervenenie v tvari=podrazdenie. Preto je lepsie skusat slabsie koncentracie, aby si pripadne pokozka mohla navyknut alebo aby pripadna alergicka reakcia nebola privelka.

psoriaticka

RNG, prosim ta ak by si sem este zavital, vedel by si poradit kde alebo ako sa da zohnat produkt s vytazkom z tej Mathonie? vdaka

haakon

gabuliatko no najlepsie je obmedzit vajcia,maso,mliecne vyrobky,vyrobky z kysnuteho cesta,biela muka a cukor!hlavne na zaciatku je dolezite to dodrziavat az do vymyznutia priznakov.teraz uz to az tak nedodrziavam(ale som vegetarian),no chystam sa zase na nejaku "psoriaticku dietu"na precistenie

RNG

podla viacerych zdrojov je na psoriazu dobry a vytazok z rastliny
Mahonia Equifolium.
Prave som si to nasiel medzi starymi poznamkami aj s vyrobcom kremov a lotions z nej, firma Health Science.
Ucinnost uvadzaju velmi vysoku, az 91% za 3 mesiace pouzivania.