Depilácia fúzov

Príspevok v téme: Depilácia fúzov
16baba

Ahoj!Mám taký menší problém a potrebovala by som poradiť!Na tvári mám malé fúzky a strasne sa zato hambím:(Viem také drobné má každá baba,ale ja mám hnedé vlasy,som biela takže TO STRAŠNE VIDNO:(A už si to aj viacerí všimli:(Neviem čo robiť...skúšala som to vozkom,ale nijak to nepomahalo narástlidlhšie.Kožná mi odporučila laser,ale pomože to?Je to strašne drahé,takže nechcem zbytočne minúť peniaze poraďte prosím čo robiť,a aké máte s laserom skúsenosti..ďakujem...

mimi

Dik Tinka za odpoveď.Keď sa mi troška skludní tempo určite ti zavolám a môžme posedieť aj na tej káve ako si spomínala a pokecáme.Nemáš náhodou
e-mail môžme zatiaľ aj tak kecať.

tina

odpoved pre SISS. Fuziky si kludne mozes depilovat voskom ale je to neprakticke.Treba to casto opakovat. Porozmyslaj nad laserom. Horna pera stoji okolo 2000-2500sk. Odstup medzi sedeniami je 2,5 mesiaca A mozno uz po dvoch sedeniach si povies ze je to fajn a tie 3-4chlpky ktore tam este budes mat ti uz prekazat nebudu! Pozri si www.chirmed.sk Drzim palce.

tina

Odporuca sa 4-8 sedeni alebo podla mna stacia uplne tak 4 sedenia. Ten rozdiel vidim uz teraz a to som bola len raz na bikinach! Za par dni idem na lytka. A co sa tyka bolestivosti,tak trochu to bolelo ale mozte si priplatit krem na znecitlivenie pokozky 300sk. A ceny? Ja som stihla este tie zlavy. Bikiny 1500sk a lytka 3000sk. Akurat mi vcera volali ze bikiny idu hore 4500sk. Ale stoji to zato! Mimi ak chces tak sa ozvi na 0903655130 a mozme pokecat pri kave alebo kontaktuj priamo Chirmed a poradia ti. pa a nevahajte!

S

caute,aj ja som bola na laser v Chirmede v KE a som spokojna.Je to trosku neprijemne,urcite nie bezbolestne ako vsade pisu,ale stoji to za to,ked to vyriesi tvoj problem.Po prvom sedeni odstrani 20-30%chlpkov,takze to treba opakovat.Drzim palce

mimi

Tina,písala si,že si bola ne laseri bikín.Aj ja by som to chcela absolvovať.Za akú dobu sa zbavíš chlkov úplne??A prosím ťa kolko ťa stála celá táto procedúra ?

siss

ahojte
aj ja mam takyto problem su cierne a dost dlhe a strasne to vidno neviem ako si to mam odstranit.voskom-nevirastu dlhsie? a laserom-kolko to stoji a kolko krat tam musim prist? prosim pomozte mi vopred dakujem aj za radu odbornika ci kto ma s tym skusenosti velmi mi to pomoze cau

tina

Ja som si dala depilovat laserom bikiny a som max.spokojna. Robili mi to na Zamockej v Chirmede 02/54410433. Koncom mesiaca idem aj na lytka. Takze urcite odporucam. Do konca mesiaca maju zlavy!!!

syma

moja mamina bola na vypalovani chlpkov a nepomohlo, skusila laser ale bezuspesne, na jesen si to kazdy vecer natierala stavou zo sliviek cerstvych, ne zavaranych a to jej pomohlo, neviem, kde to vycitala, ale za pokus to stoji, aj ked je jesen v nedohladne