Depilácia fúzov

Príspevok v téme: Depilácia fúzov
16baba

Ahoj!Mám taký menší problém a potrebovala by som poradiť!Na tvári mám malé fúzky a strasne sa zato hambím:(Viem také drobné má každá baba,ale ja mám hnedé vlasy,som biela takže TO STRAŠNE VIDNO:(A už si to aj viacerí všimli:(Neviem čo robiť...skúšala som to vozkom,ale nijak to nepomahalo narástlidlhšie.Kožná mi odporučila laser,ale pomože to?Je to strašne drahé,takže nechcem zbytočne minúť peniaze poraďte prosím čo robiť,a aké máte s laserom skúsenosti..ďakujem...

tyhfle

ja s tym mam tiez problem a pouzivala som voskove pruzky ale potm sa mi casto stavalo ze sa mi tam vyhodila vyrazka a potom mi sesternica povedala ze to je alergia a ze ona si to vytrhava pinzetou. lenze to je strsna otrava a nevytrhas si pritom uplne vsetky chlpky..takze neviem, ale na laser som pocula ze to po case znova narastie. este sa to vraj da aj odfarbit, ale to si neviem predtsavit jak by to vyzeralo pri odrastani;)

Gabi

No tak aj ja som mala,a teda este aj mam problem s chlpkami,no presne pred tyzdnom som bola prvykrat na laser,no a robil mi to kozny lekar,a zatial sa mi tie chlpky zdaju byt take spalene,alebo tak nejako,no vraj to do 2 tyzdnov vypada,a potom do dvoch znova narastie a tak mam prist znova...tak dufam,ze mi to pomoze,ked som uz za to dala tolke peniaze...ale je to podla mna asi najlepsie riesenie,lebo ja by som sa bala ze takymi voskami,alebo tou ihlou by chlpky boli tvrdsie a tmavsie...Tak a este mam otazku ci tie chlpky potom sami vypadnu...Dakujem

REBECA

Stačí ak si natrieš pokožku s chĺpkami krémom vett na 2 minútky raz za týždeň - je to lacné, rýchle, bezbolestné, pohodlné

tea

Som kozmeticka, takze bud to ta kozmeticka zle odepilovala, alebo neviem...po depilacii su pripravky na spomalenie rastu chlpkov. Laser pomaha, mam skusenosti s oblastou bikin a som spokojna.

Lienka7

Ahoj.Hmm je to naozaj neprijemne esteticky problem, ale nevesaj hlavu. Urcite sa najde nejaky sposob ako to bud potlacit alebo uplne odstranit. Co sa tyka toho laseru, tak absolvovala som dva sedenia u kozmetičky. Kazde jedno trvalo 10 pracovných dni a boli s casovym odstupom 3 mesiace. Stalo to nie malo penazi, ale mna to koznych problemov, drobnych jazvyciek a lozisk zbavilo. Mne to naozaj pomohlo...a celkom fajn sa clovek pri tom uvolni. Takze ja by som Ti to odporucila.
Drzim palce.