Depilácia fúzov

Príspevok v téme: Depilácia fúzov
16baba

Ahoj!Mám taký menší problém a potrebovala by som poradiť!Na tvári mám malé fúzky a strasne sa zato hambím:(Viem také drobné má každá baba,ale ja mám hnedé vlasy,som biela takže TO STRAŠNE VIDNO:(A už si to aj viacerí všimli:(Neviem čo robiť...skúšala som to vozkom,ale nijak to nepomahalo narástlidlhšie.Kožná mi odporučila laser,ale pomože to?Je to strašne drahé,takže nechcem zbytočne minúť peniaze poraďte prosím čo robiť,a aké máte s laserom skúsenosti..ďakujem...

ayurveda

ahoj vospolok.na problemy s chlpkami-je jedno,kde rastu,mam vynikajucu,absolutne bezbolestnu,100% prirodnu kozmetiku zo sri lanky.natriet,za 5minut umyt a chlpky su na dlho preč.ak chcete kontakt:
-adresa odstránená-

kika 121

Ahojte potrebovala by som poradit ohladom tych chlpkov nad hornou perou niekde v kosiciach nejaku kozmeticku poradkinu alebo kozmeticky salon ? kto ma skusenosti prosim dajte vediet ..uz si to vsimli aj kamosky no zatial nic newravia je to strasne neprijemne mam 13 rokov .

káča

ja mam tiez podobny problem akovy ..teda mala som predtymako som sla kozmeticke...bola som tam prvykrat...sice to boli ale ja som spokojna mam tam rpist zasa za 3 tyzdne...radim vas skuste to!! stoji to okolo 2,40ečok ako kde..je to super...

silia

Ahojte dievcata.ja som mala tiez rovnaky problem.tmave chlpky nad vrchnou perou mi zneprijemnovali zivot.laser sa mi zdal drahy a podla slov,kt. som pocula je to doslova vypalovanie korienkov...zasla som ku kozmeticke,ta mi ich pekne strhla voskom (menej bolelo ked naniesla vosk a gazou strha ako voskovacie pasiky,kt. dostat aj v drogerke)..noo a ked vidim kde tu chlpok, tak ho uz vytrhnem aj pinzetou (keby som ich mala trhat vsetky len pinzetou asi by som zahynula od bolesti)..ku kozmeticka chodim tak raz za 1,5mesiaca

Terra

ahojte baby...mam ten isty problem a jedina narazka na moju osobu je, ze mam fuziky...skusala som holenie, ale to nestalo za vela...skusla som aj depilacne kremy no miestami su trochu tvrdsie a ostavali mi tam...zacala som si to depilovat aje to super

drna122

ahojte mam rovnaky problem hladam niekoho kto by mi poradil ktorá z tých vsetkých mozností je najlepsia okrem epilácie laserom lebo na to nemam peniaze dakujem :)

cappy

no nic horsie si nemohla urobit ako to holit...ale jeden dobry sposob je..odfarbuj si to..kup si 6% peroxid + melir...a len odfarbuj..tak raz tyzdenne...ja to pouzivam vsade kde treba...zmiesam to tak 1:1 ...zalezi kde vsade..ale tak mne staci len trosku vo velksoti dvoch hraskov....

Domciatko

Ahoj aj ja mam presne tento isty problem,lenze mne rastu chplky aj ako bokobrady,alebo vlasy,alebo ako to mam nazvat proste som si to oolila raz..a odvtedy to narastlo isla som ku kozmeticke,ona mi to depolovala..lenze mne od toho zacali rast chlpky po celej tvari..su cierne a je to strasne viditelne,vobec neviem co mam robot,pretoze na laser peniaze nemam..a este mam problem s fuzami nad hornou perou,ktore si holim a rastu co raz viac a viac.prosim vas poradte mi co mam robit?