Depilácia fúzov

Príspevok v téme: Depilácia fúzov
16baba

Ahoj!Mám taký menší problém a potrebovala by som poradiť!Na tvári mám malé fúzky a strasne sa zato hambím:(Viem také drobné má každá baba,ale ja mám hnedé vlasy,som biela takže TO STRAŠNE VIDNO:(A už si to aj viacerí všimli:(Neviem čo robiť...skúšala som to vozkom,ale nijak to nepomahalo narástlidlhšie.Kožná mi odporučila laser,ale pomože to?Je to strašne drahé,takže nechcem zbytočne minúť peniaze poraďte prosím čo robiť,a aké máte s laserom skúsenosti..ďakujem...

mihalnicka

ivka ja som si kupila ohrievac vosku, vosk a pasiky a depilujem s tym vsetko. uz len vosk dokupujem kt.je cenovo priatelny a nemina sa rychlo. skus pozriet na nikashop.sk

papulqa

zaujima ma, jedny hovoria tak druhy tak.. niekto hovori ze ked sa chlpky nad hornou perou depiluju, tak vyrastaju potom tmavsie a hrubsie.. iny zase ze po depilacii sa chlpky oslabia a su tensie a svetlejsie.. comu verit? co je teda pravda??? viete mi to povedat?

anjelik9

ked si chlpok zrežieš tak ti zostane hruby ale ked ho cely vytrhneš tak ti začne rast odznova taky tenky to maš ako s kvetinkami ked vypestuješ novu tak je taka tenučka a ked ju zrežieš tak je taka hruba

šarlot

a ked si depilujete tymi pasikmi potom vam nerastu chlpky take pichlave?jaa by som to hccela vyskusat sama doma s cukrovou pastou..ale sa bojim, ze keby mi dakto dal pusu tak take akokeby chlapa pobozkali :D

ivka147

no...ja som to zacala holit ako 13 rocna.....viem riadna blbost ale mala som komplexy....ale us to rboim 4 roky a nemma ziadne strnisko ani nic..normlany xicht:)...este pockam kym si nasporim a potom asi laser .....ale neda sa zatial neico ine ako ziletka ?

anjelik9

depilačne kremy abo žiletky nie a to mi povedala aj kozmeticka aj doktorka že depilacia že po nej sa ti chlpky časom dake aj zjemnia stratia ale neviem ja som si len par krat depilovala normalnymi voskovymi paskami na nohy som si nastriha aaa bolo prvykrat som bola samozrejme u kozmeticky ale potom ze to zvladnem aj sama robim si to vecer pred spranim keby nahodou ale aj tak to nemam cervne =D

Žanet

No holky,tak ja idem v piatok do Chirmedu v Košiciach.Trocha bojím,vraj to bolí,ale vydržíme pre krásu nie??
Tak potom napíšem,ale kolegyňa už nemá pod nosom vôbec nič,bola tam pár krát....:-)))držte palčeky!!

nikuska...

Ahojte poradite mi prosim?mam len 12 rokov a mam hclpky nad hornou perou strasne mi to vadi uz si to tolko ludi vsimlo prosím pomozte mi newiem ci ten laser funguje a ked si vytrham pinzetou narastu mi este vacsie?napiste mi na pokec na nick nikuska.50 zatial dakujem

nikuska...

Ahojte aj ja mám chlpky nad hornou perom a strašne mi to vadi a pri tom mám len 11 rokov.....a neviem ci funguje ten laser lebo uz ma to dost sere uz si to vsimlo dost ludi neviem co mám robit ked si vytrham pinzetou nenaraste mi ich este viac??ach poradte mi prosiim napiste mi na pokec nick nikuska.50 prosííím napíšte mi co mam robit