Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bio potraviny ??? ako prejst na zdrave stravobanie ???

Príspevok v téme: bio potraviny ??? ako prejst na zdrave stravobanie ???
veronika

ahoj, mam 16 rokov, a pri 170cm mam 73kg.ano mam nadvahu.prispel k tomu sedavy sposob mojho zivota,nezdrave a nepravidelne stravovanie,jedenie potravin na ktore mi prednedavnom zistili alergiu, a mnoho dalsich veci.ALE!uz som s tym musela nieco spravit!zacala som cvicit,behavat,viac sa pohybovat,jest viac zeleniny a ovocia, a vylucit z jedalnicka mliecne vyrobky(alergia)...ale teras ma zaujalo BIO.pomoze to mojmu telu precistit ho?budem sa citit lepsie ked sa budem stravovat bio potravinamy???...potrebovala by som poradit ako mam zacat, co si kupit,aby som nieco neprehnala atd....velmi pekne dakujem za odpovede na moje otazky. :O)

biochcela

aj ja prechadzam tvojou fazov,prave dnes mam ocistny den,pijem len caje,vody a syrovatku,zajtra na mensiu delenu stravu a zeleninu s ovocim,treba s tym seknut raz a navzdy,raz ochutna sladkost a si v zacarovanom kruhu

sissssa

ja som sa kedysi stravovala tiez nie priliz zdravo, no zacala som pohybom a telo si samo vyziadalo aj zmenit stravu, pretoze nezvladalo spracovavat tazke jedla. To ze jedavas zeleninu a ovocie je to najlepsie co mozes spravit. K tomu ti odporucam vymenit obyc. olej za olivovy /je bez cholesterolu a obs. nenasytene mastne kys./, maso co najviac kuracie a vyborne je aj hovadzie. Co sa tyka biopotravin, tak tie si nezamienaj za zdrave sposobom ze bio rovna sa nepribratie. Bio potraviny nie su hnojene, zivocichy su v ovela lepsom prostredi a nekrmene hovadinami na rast...atd. Neda sa povedat, ze s bio potr. by si to mohla prehnat. Ked budes jest aj len vylucne bio, tak si v pohode. Mozes ich pokojne vsak kombinovat s "normalnou" stravou, t.j. nie bio. Dolezite je jest vyvazene VSETKY zlozky spravnej vyzivy a najma prijat menej energie ako vydat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bio potraviny ??? ako prejst na zdrave stravobanie ??? - Fórum - ZDRAVIE.sk