podviedla...

Príspevok v téme: podviedla...
neetreba

podviedla som vedome priatela bez vycitiek.nie moc ale, vedela som presne co sa stane ked som sa isla stretnut s tym dotycnym,,,s priatelom sme spolu par mesiacov naozaj ho milujem,nikdy nic som take nespravila nikomu!a ani neviem preco to tu pisem nemam vycitky aj ked ho milujem,teraz je daleko,kolkokrat za nim fnukam velmi mi na nom zalezi je na mna velmi mily a pozorny nechcem zase zvelicovat ale on by to mne nikdy nespravil,ja iba ze co si o tom myslite? aky mate na to nazor,mesiac sme spolu neboli ale kazdy den si piseme.mal by prist niekedy teraz. neviem ako to bude, ked mi vzdy hovori do oci"milujem ta laska,prosim ta nepodved ma nikdy":dokonca pri mne aj plakal lebo sa boji ze ma strati. potrebovala by som asi nazor psychologa v provom rade,lebo ja sama tomu nechapem

Roberta

moj nazor je ze NIKDY NEHOVORTE NIKDY, ved nikdy neviete co vam zivot prinesie a uz vobec odsudzovat niekoho. My sme tu neni nato kazdi ma vlastne svedomie a zodpovednost za vlastne ciny takze je si vedomy co robi.Jednoznacne suhlasim jedine s tym, ak niekto s niekym nechce byt ze ma pocit ze dotycny nesplna jeho poziadavky alebo ze ho nelubi, nech mu to povie narovinu a netvari sa ze ho miluje ked to tak neni, a zostava s nim lebo sa boji samoty alebo ze si nenajde niekoho lepsieho, to je len vlastne ospravedlnovanie sa pred samou sebou a obycajna ubohost a zbabelost. Takze si treba uvedomit co vlastne chcete a KOHO CHCETE lebo iny NIKTO za vas nerozhodne iba vy sami a to si treba uvedomit, lebo len vy budete zit s tym clovekom a NIKTO INY.

konec

Ty si zena bez chrbtovej kosti, tak nemas ako vycitit, ze on ta v skutocnosti nikdy nemiloval. Iba si zareovala tym, ze si ho tiez podviedla a ani nevies preco. Ziadne vycitky, ziadna laska, iba strach, asi tak.

konec

Ty ho mozno milujes, no on teba urcite nie. Nemiloval ta ani predtym, nez si ho podviedla (podla vsetkeho) a PO TOM uz vobec. Je (ci bol) s tebou len zo strachu strachu, nic ine.
Typicky vzorec toho, jak muz zenu nemiluje a ona jeho len mozno, ale pravdepodobne ani ona jeho.

konec

On podviedol taktiez teba a tvoje podvedomie zareagovalo tak, ze ta prinutilo urobit to iste jemu. Preto nevies, preco si to urobila. Podviedli ste sa navzajom. On ta nemiluje tak, ako hovori, len sa boji, ze ho opustis a ked si ho podviedla, jeho strach sa zhmotnil..ste este spolu? Asi nie...

soffa

ak mas niekoho rada chces ho mat pri sebe a nie niekde daleko.vztah na dialku,nema vyznam,byt spolu len telefonicky,e=mailom sa neda,lebo clovek nezaziva tie malickosti,ako prist domou spolu si navarit,porozpravat a tak.su to bezne veci,ale patria k tomu.ak sa da a zalezi ti na nom tak chod za nim.....a nefnukaj doma

aluska

ona totiz chcela aby jej kazdy napisal ze je chudatko a ze to nevadi..ze to nie je az taka chyba .ale bohuzial to vadi

kajka01

nechapem...nemrzi ta to, s priatelom chces zostat, nepovies mu to..tak na co chces rady a ake??? my nie sme vestci aby sme vedeli preco si to urobila...

t333

Katuška25,
rozumny clovek sa z chyb pouci aj bez toho aby bol za ne potrestany.
vzi sa do situacie, ze ty spravis chybu... akukolvek (nielen nevera a pod.)
Utoky nic nevyriesia... naopak odpustenie ma velku silu.

Katuška25

Každý robí chyby a aby si sa z nich dostatočne poučila, mala by si za ne pikať. Toto čo si urobila sa nedá ospravedlniť a ešte smutnejšie na tom je, že nemáš ani výčitky. Nezaslúžiš si takého chalana, ktorý ťa úprimne miluje. Viem, že sa nemá nikomu priať nič zlé, ale mala by si o svojho priateľa prísť aby ti konečne došlo čo si urobila a že všetko je tvoja vina.