WONDER LASH-od ORIFLAME (rias.)

karin:88

Aj ja ju mam a som spokojna. Vsetky nove spiraly su zo zaciatku riedke. Prve tri-styri pouzitia za vela nestoja, ale potom to uz je v pohode, ked hustne. Ale akonahle sa zacnu tvorit hrudky, uz je nepouzitelna.

Ja si ju davam tak, ze najprv nanesiem dve vrstvy iba tou stranou, kde su kratsie stetinky, to riasy zhusti pri korienkoch. (Jednoducho prilozim pod riasy a taham pozdlz rias smerom von). Potom prilozim zase tu istu stranu pod mihlanice a otocim spiralu smerom od seba, cize tie dlsie steniky mi precesu raisy a oddelia ich. Neviem, ci je to spravny a najjednoduchsi sposob, ale ja mam potom super riasy - v ramci moznosti :)
Ale ktovieako nevytaca, skor prelzuje. a zhustuje.

romana

ja som tiež spokojná, už ju mám asi takú šiestu. No pravda je, že nevydrží dlho. Buxa, myslím, že chybu robíš v nanášaní, lebo mne vôbec nezlepuje riasy. Skús kartáčik trochu otrieť a potom nanes na mihalnice, chvíločku počkaj a potom ešte raz poriadne rozčeš tou dlhšou stranou. Myslím, že budeš spokojná, len treba prísť na spôsob ako ju používať.

jaja_17

aj to je mozne...ja som si ju tiez kupila ale este som ju neotvorila...ma ju aj moja krstna aa tiez je s nou spokojna...tak newem v com je chyba

buxa

hm,ja sprosta zasa som naletela!!!inak zvazovala som jej kupu dost dlho a hladal som na nu komnetare na slov. aj ceskych weboch,nasla som dohromady asi 30 komentarov asi 98%pozitivnych a 2%priemernych ziaden negativny!!!! vacsinou baby pisali,ze oriflame nemusia ale s touto riasenkou su prekvapene a spokojne .... a nemozem byt chyba len niekde u mna?zle nananasanie,alebo ze by som nevedela pracovat s tou kefkou?

berushka19

buxa, ja si prave kvoli tomuto problemu zasadne neobjednavam ziadnu spiralu z radu oriflame. skusila som aj spiraly znacky avon, no tiez sa ich konzistencia po case zmenila a na mihalnice som si nanasala len hrudky. ak ti mozem poradit, pred nedavnom som si kupila spiralu maybelline - volum´ express a som s nou nadmieru spokojna:)