Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Naj pasta na bielenie

freatfun

Ked prisla zena za mnou s tym, ze kupila zase nejake nove zubne pasty tak som len krutil hlavou, lebo predtym som bol zastancom toho, ze ziadna zubna pasta nevie vybielit zuby..teraz som uz trosku zmenil nazor aj ked stale si myslim, ze uplne vybielit nevie ale my sme spolu boli aj na bieleni a teraz si umyvame takymito pastami zuby a udrzuje sa nam belost..stale ich mame rovnako biele ako ked sme odisli z kliniky, kde nam ich bielili...myslim, ze iba v takomto pripade sa vam oplati pouzivat bieliace zubne pasty..

Roletta

Smradlavy tchor

Vieš čo, dlho som rozmýšľala či ti vôbec odpísať, lebo na takéto stupidné komentáre neodpisujem, ale nedalo mi to. Mohol si si to nechať pre seba. Normálny rozumný človek by takéto niečo nenapísal. Ale neriešim radšej. Neviem z čoho si vydedukoval že mi to muž kúpil, ale nevadí. Snáď aspoň ty máš z toho radosť že si tu uťahuješ z druhých ľudí. Alebo je to len tvoja závisť že ty si nedostal do čižmy nič?

Patta

Samozrejme, aj tu prisiel tento predajca s tou jeho reklamou. Ludia, pozor na tieto AFFILIATE WEBY ako napr tie kuponyzdarma . sk. Su to triky na nevedomych...za kazdy klik im to zaraba, takze na to v ziadnom pripade neklikajte. Pridavaju to do kazdej diskusie, napriklad aj tu: www.zdravie.sk

Patta

@ewinna zase si robite reklamu? ved to davate uz takmer do kazdej diskusie a vsetky tie prispevky su uplne na jedno kopyto :D jasne, pasta za 5 eur vybieli zuby, no uz len to tak :D

smradlavy tchor

Rolleta-podľa mňa tvojmu chlapovi nechutil sex tak ti kúpil pastu no a čo????? A tiež ten sprchový gél-to isté. Asi mu to nerobilo dobre, tak to vyriešil po svojom.

Roletta

Baby mne to sem nedá nenapísať, ja som sa musela tak smiať keď som sa zobudila včera ráno a mala som v čižmách od mikuláša zubnú pastu a sprchový gél, to ma tak dostalo :D :D Neviem čo mi tým chcel niečo "mikuláš" povedať, ale každopádne aspoň nemusím kupovať :-) Ale prekvapilo, nechce mi kaziť zuby sladkosťami, tak to radšej takto poriešil, he :D :D

ewinna

Lorry22 neboj sa nebudem ta obvinovat ak by mi nevybielila zuby:-) Som skor taky flegmos, ze sice chcem skusit, trosku tomu aj verim ale keby mi nevybielila tak urcite si kvoli tomu nic nespravim:D Vcera som bola v obchodnom centre v dmke, nejaku drogeriu pokupit a rovno som si kupila aj pastu whitelook tu enzyme. Snad bude fajn, aj cenovo mi prisla v pohode, ked som pozerala aj ine znacky past na bielenie tak tie tiez stali okolo tych 5€. Teraz na skusku tuto, potom mozno nejaku inu:-)

lorry22

@ewinna myslím si to isté, ale tiež som neni odborník. Tak ak by ti nepomohla pasta, tak nie že ma budeš obviňovať za zlú radu :D :Dhe..Skús si teda kúpiť len pastu ktorá obsahuje bieliace zložky a uvidíš či aspoň trošku pomôže alebo nie

ewinna

Lorry22 aj by som chcela nieco lacnejsie, lebo ako celkovo skarede zuby nemam len ako som uz spominala, od kedy pijem kavu tak ich mam viacej zazltnute. Nie som odbornik, ale myslim ze na toto by mi stacila aj pasta, ked mam len zazltnutu zubnu sklovinu a nie je to moc hlbkove, ci sa mylim? Pasiky som uz skusala, takze teraz chcem nieco ine, ale dakujem aj za tu radu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Naj pasta na bielenie - Fórum - ZDRAVIE.sk