Naj pasta na bielenie

ewinna

Lorry22 neboj sa nebudem ta obvinovat ak by mi nevybielila zuby:-) Som skor taky flegmos, ze sice chcem skusit, trosku tomu aj verim ale keby mi nevybielila tak urcite si kvoli tomu nic nespravim:D Vcera som bola v obchodnom centre v dmke, nejaku drogeriu pokupit a rovno som si kupila aj pastu whitelook tu enzyme. Snad bude fajn, aj cenovo mi prisla v pohode, ked som pozerala aj ine znacky past na bielenie tak tie tiez stali okolo tych 5€. Teraz na skusku tuto, potom mozno nejaku inu:-)

lorry22

@ewinna myslím si to isté, ale tiež som neni odborník. Tak ak by ti nepomohla pasta, tak nie že ma budeš obviňovať za zlú radu :D :Dhe..Skús si teda kúpiť len pastu ktorá obsahuje bieliace zložky a uvidíš či aspoň trošku pomôže alebo nie

ewinna

Lorry22 aj by som chcela nieco lacnejsie, lebo ako celkovo skarede zuby nemam len ako som uz spominala, od kedy pijem kavu tak ich mam viacej zazltnute. Nie som odbornik, ale myslim ze na toto by mi stacila aj pasta, ked mam len zazltnutu zubnu sklovinu a nie je to moc hlbkove, ci sa mylim? Pasiky som uz skusala, takze teraz chcem nieco ine, ale dakujem aj za tu radu

lorry22

@patta prepáč za môj príspevok, nemyslela som to ako reklamu len som povedala svoj názor a to čo používam už dlhé obdobie. Veď každý má svoju pastu, ktorú používa a keď sa tu o tom diskutuje tak mi prišlo normálne napísať sem aj svoj názor. Tak ako aj ty tu spomínaš americké pasty ktoré používaš

Patta

@emmi7 Ano, anonym to povedat moze, ale to nie je ziadny dokaz...este som nevidela nejaku pozitivnu recenziu napriklad na heureke na tu pastu. Navyse nie je ani nejako velmi lacna ved stoji 20 eur :D Za 20 eur nulovy efekt, no dakujem pekne...mala som lacnejsie pasty z ameriky, ktore ten povrch naozaj bielili, ale bielenie zubov je aj tak o niecom inom. Pasty na to nestacia.

emmi7

@Patta Tá lacná pasta ešte nikomu nevybielila zuby? A ostatné ktoré sa taktiež predávajú v obchodoch a sú označené ako whitening tie tiež vôbec nebielia? Možno je to tak, ale tak potom radšej si kúpim lacnejšiu ktorá aspoň trošku udržiava belosť zubov ako nejakú drahú...Tieto pasty používam a som s nimi spokojná a to hovorím z vlastnej skúsenosti!

Patta

Dievcata, tuto Sabinku si nevsimajte. Sabinka, kde na parfum maju pasiky? A preco tie tvoje akoze zlavove kupony davas do kazdej diskusie?: www.zdravie.sk

@lorry22 Nerob reklamu, ta lacna pasta este nikomu zuby nevybielila, je toho plny internet, pozitivne recenzie nikde...

@diana Sklamem ta, ale ziadna pasta ti zuby nevybieli. Zuby sa nebielia zvonku. Viac tu povrch zubov vycisti pieskovanie zubov u dentalnej hygienicky ako akakolvek zubna pasta. Zuby si samozrejme treba cistit, ale pastou ich nevybielis. Pasty cistia len povrch zubov. Bielenie zubov je o niecom inom. Pri bielenie sa oxiduju vnutorne zafarbenia na belsie a to dokazu len specialne produkty, ale nie pasty.

A este sa vratim k tejto Sabinke. Dievcata, nenechajte sa oblbnut tymi affiliate programami parfums sk. Pise, ze u nich kupis pasiky a pritom chod tam a pozri sa...vidis tam niekde pasiky? Nemaju ich. Len chcu prilakat ludi na oblubeny produkt, ktory nemaju. Ked sa na parfums web prekliknes cez tie zlavove-kody alebo zlavove-kupony, ziadny zlavovy kupon nedostanes...chcu len aby si si isla na parfums hocico kupit a lakaju ta tam cez akoze zlavovy web, lebo sa spoliehaju na to, ze ked uz tam prides, tak nieco kupis...parfums sk u mna tymto spadli na uplne dno...taketo ubohe triky na menej internetovo zdatnych ludoch, fuj....sabinka to dava do kazdej druhej diskusie ku kremom, pastam atd...

lorry22

@ewinna vidím že ti sem stihli baby už hodiť nejaké produkty ktoré sú na bielenie ale aj tak ti chcem napísať že mne aj pasta pomohla vybieliť zuby. Keďže si sa pýtala na pasty tak neviem či by si bola ochotná skúsiť aj spomínané pásiky. Ja osobne mám skúsenosti s pastou white-look, a už ju používam vyše mesiaca a všimla som si už aj účinky a tak ju plánujem aj naďalej používať. Výhodou je že táto pasta nie je drahá, mne išlo hlavne o to aby som veľa peňazí na tieto produkty nemusela minúť. Tak už uvidíš pre čo sa rozhodneš, vyskúšaj aj viac produktov, zato nič nedáš :-)

ewinna

ahojte,sice pozeram ze je tato tema trosku starsia ale chcela by som sa vas spytat ci mate niekto skusenosti s pastami na bielenie?pomohla vam nejaka a ak ano tak aka?od kedy som zacala pit kavu tak moje zuby nie su az take pekne biele a chcela by som aby boli ako predtym.kavy sa ale vzdat uz nedokazem:/vdaka za kadzu radu

DiStefano

Čaute, ja používam zubnú pastu Rembrandt Plus (modrá) a som s ňou veľmi spokojný. Zuby si s ňou umývam už 2 roky a nemám žiadne príznaky podráždenia, ani nič podobné, ale práve naopak zuby nie sú vôbec citlivé na zmeny, teda chlad a teplo. Mám ich úplne biele. Možno to bude aj tým že nefajčím ani nepijem kávu, no ale veď nie každý vie tomu odolať :D Samozrejme po konzultácii so zubárkou, ktorá nemala žiadne výhrady. Túto pastu môžem odporučiť každému, avšak je potrebné byť trpezlivý, keďže zuby nebudú hneď biele... Patrí medzi najkvalitnejšie pasty na trhu vôbec, svojím zložením pomáha bieliť zuby postupne a chce to čas. :)