Gynekologička - Košice

......

Dievčatá ak možem poradiť , v živote ani nechodte okolo ambulancie pána doktora SEDLIAKA kde sídli aj so Zimovou a Adamom.... Nechala som tam už okolo 50e za výteri ... mám vážne problémy a myslela som si že má dá do kopy.. v septembri mi robil výter... je december... NEBRALI MI TELEFON , bola som tam osobne nikto mi nič nepovedal a teraz je december a mne sestricka zakývala pred očami s výsledkami že mam ZAPALENY KRCOK MATRENICE a dátum bol 10.9.2013 čiže tri mesiace som nedostala žiadnu liečbu nikto sa neunúval mi dať vedieť alebo aspon DVIHNUT TELEFON , teraz som v rukách odborníkov za ktorých síce platím veľa penazí a povedali mi že ešte jeden rok takejto NEPROFESIALNEJ liečby a mam rakovinu krčka kedže tam už mám CIN2 a hrozí mi operácia .. mám 18 rokov ! ....

.....

Ďakujem, ale nemusíš. Rozboleli ma zuby a musím ísť k zubárke, ktorá je neďaleko...takže tam zájdem osobne. Ale ďakujem za informáciu, si zlatá...

danuska123

........ pre teba :) Igor sedliak ordinuje aj poobede ale iba pondelok a utorok v stredu iba doobeda aa stvrtok a piatok su v jeho ordinacii ini gynekologovia striedaju sa. dam ti cislo ? aby si sa objednala a opytala na ordinacne hodiny?

misicka40

Ahojky....tak dnes som bola u dr.Hoppana a musim povedat ze namna spravil fakt dojdem.Bol strasne zlaty,vsetko vysvetlil,jemny pristup kedze som bola prvykrat.naozaj som bola velmi spokojna odporucam

........

Počula som veľa dobrého na doktora Sedliaka. Nikde na internete som nenašla jeho ordinačné hodiny. Neviete náhodou???, robí aj poobede. Ja totiž nie som priamo z Košíc a veľmi z práce nemôžem. Ďakujem

sedmicka

Ahojte, všetky, ktoré to čitate. Chcela by som sa opýťať na tento problém a podeliť sa s vami.
Pred týždňom som bola na jednodňový chir.zákrok. Mala som polyp na maternici a robili mi hysteroscopiu. Výsledky histológie sú chválabohu dobre. Ale dnes je už 7 dní, ale stále krvácam. Nie silno, väčšinou je to zistím pri močení. Okrem toho mám stále také menštruačné bolesti v podbrušku. Chcela by som sa vás opýtať, či má niektorá z vás s tým nejaké skúsenosti. Neviem, či to má tak byť, alebo mám s tým utekať k lekárovi. Za odpoveď vopred ďakujem.

danuska123

ja mam Igora Sedliaka a podla mna je velmi dobry.stara sa o svoje pacientky , mne sa jeho pristup paci.proste ked som v jeho rukach viem, ze nebudem mat tazke gynekologicke tazkosti. mam ho rada aj z toho, ze sa snazi byt pacientkam velmi dobrym priatelom a prehovorit do duse..odbornik podla mna na vysokej urovni... :)

jankaaaaa :)

no v procare-i to bude jednodnova chirurgia...na väcsie operacne zakroky stale budu posielat niekam do nemocnic...

sonna2

Info - od 15. januara sa bude operovat aj v pro care, neviem sice v akom rozsahu, asi len mensie operacie, tak dvojdnove, ale bude, su tam uz prichystane moderne zariadene operacne saly