Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pretrhla sa blana alebo nie?

Príspevok v téme: pretrhla sa blana alebo nie?
cica987

Ahojte. Nieje to nejaky vazny problem aspon myslim.. len ma to zaujima.. S priatelom sme uz mali 4 krat sex.. ja som bola panna.. ale zatial som ani raz nekrvacala.. este stale ma to zo zaciatku boli ale potom uz prestane. Ked ide priatel nadoraz tak citim akoby nejaky tlak.. akoby na vajecnikoch aleboniekde v tom mieste.. tak som len zvedava.. ci sa panenska blana pretrhla alebo nie?

čečina

No mohlo sa stať jedna vec, nám s mojou priatelkou sa to tiez stalo. Ide o to ze u kazdej 100 zeny je taka diagnoza( Cryptoprocta ferox), ze blana je velmi elasticka, teda ze sa natiahne a mozete kludne mat aj pohlavny styk, a vtedy citit prave tie tlaky,..lebo nedoslo k pretrhnutiu. Nakoniec sme to museli riesit u gynekologa, polhodinova pracicka:) Staci zajst:) a never tym ludom co tu pisu tie bludy, ja vravim s vlastnej skusenosti.

cinova blana

tak ked isiel nadoraz, urcite sa pretrhla :D a tie tlaky su normalne, to ta prejde. ale aby si bola pokojna,ze uz si odpanena, tak chalanovi povedz, nech ta poriadne pretiahne,nie ako ked pcha penis do ula...pomaly dnu a rychlo von :P

am444

Zdravím, mam taky mensí-vacsí problem so sexom..s priatelom sme spolu uz rok, viáckrat sme skusali spolu sexovat, ale stale sa do mna dostane maximalne 7cm hlboko, aj to ma dost bolí..U lekarky som bola, ta ma prezerala uplne normalne rukou aj ´pákami, vraj ona nevidí ziadny technicky problem.Co mam spravit??Ako si pomoct??Mam z toho strasne zly pocit, aj kvoli sebe, aj kvoli frajerovi..

cica987

Ok, diki :-) mne len bolo cudne ze som vobec nekrvacala.. ale tak uvidime ze ako este bude.. dakujem za odpovede :-)

babolat

u mna to bolo velmi podobne,ani po 4 razoch sa mi blna nepretrhla....ale nemaj strach prislo to za asi na 5-6 krat a krvacala som hrozne silnoo....nemaj strach je to vsetko uplne v pohode....:-) a ten tlak ten je ties uplne v pohode...ked ide na doraz citim nieco podobnee..drzim palce...:-)

katu5ik

panenska blana je hned pri vchode, takze tlak na vajecnikoch s tym nema suvis..a je normalne ked este zo zaciatku trochu boli..aj mna zozaciatku prve razy bolelo a to som po prvom krvacala ako hovado:D:D.. takze tak..musi sa ti to tam prisposobit, zvyknut:):).. ja aj teraz po dvoch rokoch sexovania ju mam niekedy uzsiu a musime na to pomaly.,.takze tak:D...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.