Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otrepane ale aj tak.. fajka..

Plysiak

aaau.. aj mna to bolelo.. ale teraz rada pre vsetky.. ze ta blana co je zospodu na konci zaluda.. moc ju nenamahajte tym ze by ste s predkozkou isli prilis nizko potom to dost boli... ale mozete ju drazdit jazykom.. to mame radi .. a ako tu bolo spominane: "sať a lízať , hore a dole. všetci to tak majú radi" je to pravda.. ano satie je super.. a pre chalanov, dajte holkam vediet aspon 5 sek dopredu ze uz budete, nebojte sa nie je to trapas, a nemusite sa hambit

fajocka

Awojte.. no nakoniec sa mi to podarilo.. :-))) a vobec to nebolo zle.. naopak.. skor sa mi to zapacilo :-D akurat ze na konci som to dorypala.. neviem vlastne ako.. jednoducho ho to bolelo... zuby som nepouzila.. aspon myslim.. neviem no. treba docvicit.. :-D

erte4r

no nemas zaco =)to ja som len tak narychlo zhrnula ze co priblizne mas robit no sak to budes vedet uz =)si predstav lizatko jahodove =)alebo mu daj nanho niaky jogurt alebo cokoladu a mozes z neho lizat =)ale nech to neni studene =D

erte4r

Npluj si na ruku nech ju nemas suchu =)potom ponom poprechadzaj pomaly par krat hore dole..ale jemne :)..a potom olizni spicku penisu.zasa prejdi rukou..potom si ho davaj do pusy pomaly hlbise a hlbsie..rob to najprv vsetko pomaly a potom neskor zrychluj alebo to striedaj pekne :)a jazykom mozes olizovat penis aj z boku cely od korena az hore..:)si predstav ze mas dobre lizatko urcite to budes vedet :)

martin_

povedal by som ze prijemnejsie pre toho chalana moze byt ked to skonci v ustach ;-) lebo je to vlastne ine ako ked si to robi sam a stale ho to dlhsie vzrusuje..cize by to mohol byt silnejsie a dlhsi orgazmus :-)

fajocka

martin_ my sme sa o tom raz rozprávali.. no ani nie rozprávali ale niekedy vedieme také rozhovory o všetkom.. a raz spomenul ze on ked to uz nanho ide, tak to povie.. jednoducho nechce aby to skoncilo v mojich ustach.. a ja neviem,.. tiez ma nejako nenadchyna predstava mat to v ustach,.. ale mozno to aj skusim.. :-D

n...

ahoj ja keď priatela..:D:D tak ja to poznám že kedy to už na nho ide.. ale pre tých čo nevedia no tak ju len troška oddiaľ a maj pri sebe vreckovku alebo servítok a daj to tam .. mne býva zle.. s toho:) ked to mám v ustach raz som to prehltla bo som chcela vyskúšať ale došlo mi strašne zle a priateľ to rešpektuje.. tak.. to ide do servitky:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otrepane ale aj tak.. fajka.. - Fórum - ZDRAVIE.sk