Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samovrazda-prosim o pomoc

Príspevok v téme: Samovrazda-prosim o pomoc
cokoladka898

dobry vecer, prosim o pomoc, som asi psychicky na dne a v poslednom case mi po rozume behaju myslienky na samovrazdu. co mam robit aby som si neublizila?beriem aj lieky ale konkretne na toto nie, teda predtym som taketo myslienky nemala...potrebujem pomoc a je cas dovoleniek, teda idu vianoce a tak a k lekarovi sa nedostanem...vdaka za akukolvek pomoc

lost

Trevor, niee, ak si nic nespravil, tak trvaj na svojej nevine.. Ak mas na to, tak skor Ty obvin jeho za krive obvinenie.

Trevor

Ja mam horsi pripad. Jeden ziak ma obvinil ze sikanujem a to vôbec nieje pravda. Jeho matka podala oficialnu ziadost. Matematikarka, slovencinarka tomu neveria a ostatni sa tvaria ze su neutralni. Zastupca riaditela rozhodol ze je to 5O;50 a ze bude volat rodicov. A za co?
Usvedci ma aj ked som nic nespravil?
On je toho schopny. A s kamaratom sme v keli.

jajka001_

nm - zbabele je vziat si zivot a neriesit problemy. to co ta zastavilo bol pud sebazáchovy a tiez to , co vnutri tusis a nechces si priznat - ze zabit sa je hlupost.

nm

Už dlhšie sa pohravam s myšlienkou o samovražde, ale neviem či to vobec dokažem,už aj som sa odhodlal ale cuvol som v poslednej chvili, som uply zabelec a slaboch.

fefer

Pre Nikko: Poviem ti... Ja toto isté zažívam od 6 rokov. Ja som to do mojich 15 bral ako keby to tak malo byt.. nezamyslal som sa nad tym.. kto vie preco.. teraz mam 16 a tak nejak som zistil ze neni nieco v poriadku. od 6 rokov som bol sikanovany, vysmievany atd prave kvoli mojmu vzhladu.. Poviem ti.. Ani by som sa nad tym tolko netrápil ale teraz v 16 som zistil jednu brutalnu vec. Nemám zaklad komunikácie.. jednoducho povedane neviem sa s ludmi poriadne porozpravat.. hovoria o mne ze som nudni, nezaujimavi.. teraz sa citim presne ako ty a priznam sa aj ja, tiez placem po veceroch casto.. akurat ze ja mam par ludi pre ktorych, ako sa hovori sa este oplati zit a to mi dodava silu.

Poradim ti... Bud zmen skolu a zacni s novymi kamosmi alebo si ich prestan vsimat a venuj sa svojmu hobby. Ale ja by som skor zvolil zmenu skoly pretoze keby si ich prestanes vsimat a nekomunikujes, tak dopadnes jak ja :/ popripade si najdi nejakych novych kamosov ktory ta budu brat takeho aky si..

Camel

Ja poviem len jedno. Človek, ktorý je zdravý a vedome myslí na samovraždu, je podľa mňa obyčajný hlupák. Ja neviem, aký by som musela mať dôvod, aby som rozmýšľala nad samovraždou. Škrelo by ma jedine to, ak by som stratila zdravie, to ostatné mám, resp. môžem mať, vo svojej ritnej diere. Čo ťa tak trápi? Stratil si lásku? No, to je dôvod, do pol roka to prejde. Alebo si stratil prácu? Tak sa nauč jazyk a choď do Rakúska. Čo ťa ešte môže trápiť? Depka? Tak choď ku psychiatrovi. Ešte nejaký problém?!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.