Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samovrazda-prosim o pomoc

Príspevok v téme: Samovrazda-prosim o pomoc
cokoladka898

dobry vecer, prosim o pomoc, som asi psychicky na dne a v poslednom case mi po rozume behaju myslienky na samovrazdu. co mam robit aby som si neublizila?beriem aj lieky ale konkretne na toto nie, teda predtym som taketo myslienky nemala...potrebujem pomoc a je cas dovoleniek, teda idu vianoce a tak a k lekarovi sa nedostanem...vdaka za akukolvek pomoc

purblanka

áno,Anita má pravdu,radšej sa sústreď na svoje koníčky a to čo máš rád-vtedy ludia vidia tvoj záujem,výkony-musíš si veriť-a robiť veci s radosťou-možno konečne uvidia tvoe krásne vnútro-nie iba vonkajší obal.Buď hlave slušný ako doteraz a ber veci s nadhľadom-sú to hlupáci,a ty to vieš.Netráp sa,a nedaj na sebe vedieť,že ta to trápi-inak to budú robiť stále.Nevšímaj si to,pousmej sa nad tým.Ani ja som nebola krásavica,a bola som hanblivá,teraz je zo mna celkom iný človek.Mám rada humor,a viem ho niekedy použiť-využi to v čom si dobrý.

Nikko

Ide o to že oni sa nielen posmievajú, zvyknu si aj udrieť, rodičia o ničom nevedia a oni ma stále zosmiešnujú. Prišiel som o polovicu kamarátov. čo nieje tak zlé, ako tie stavy čo mám po večeroch

Anita11

Veď v 12rokoch sa človek mení zo škaredého káčatka na krásnu labuď. Neviem, čo asi je na tebe také hrozné, že sa tak trápiš, treba len počkať.
Často z tých rukatých a nohatých chalanov sú tí najkrajší mládenci.

Nikko

Zdravím,
tak som si prebehol túto tu diskusiu, a zistil som, že niekoľkí z Vás trpia podobnými vecami ako ja. Prosím o pomoc.
Tak môj problém je, že sa mi všetci smejú preto ako vyzerám. Už si na mňa dovoľujú aj 8 roční :(. Fakt ma to štve a viním sa z toho. Mám pocit že na cvokára som trochu primladý, mám len 12 rokov. Nerád sa k tomu priznávam ale veľmi často pre to aj plačem veľmi málo spím už takmer vôbec sa nedokážem sústrediť v škole. Viním zo všetkého seba. Každý deň myslím na to, okolko by bol svet bezo mna krajší. Prosím,čo mám robiť?

mnamka257

uz len to ze si uvedomujes co chces spravit a vies ze je to nespravne a zle riesenie je dobre.nekazem ti aby si sa usmieval cely den bez dovodu ale kazdy den sa najde urcite aspon jeden dovod na jeden maly usmev.tak nezufaj a nerob-myslim samovrazdu-my nemame pravo ukoncit svoj zivot.tak si vaz to ze mozes zit tak ako zijes-mas strechu nad hlavou, mas co jest, mozes chodit, vidis rozpavas-iny ludia to nemaju a dali by za to cokolvek, no my ktori to mame to berieme ako samozrejmost

dalino

zbožňujem keď nejaká krava mi doporučí alebo čokoládke, mysli pozitívne a usmievaj sa, snáď si myslíte, že keď trpíme samovražednými sklonmi trápia nás mnohé problémy že MÁME DôVOD NA ÚSMEV ? Asi ťažko, nemáme ... časom je toho viac a viac, sumarizujú sa všetky ťažkosti a problémy a je to len horšie a horšie, a to si zoberme koľko mladých ľudí takto trpí, kde to kedy v minulosti bolo...vôbec. Je veľmi zlá doba.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samovrazda-prosim o pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk