Bozk dievcata s dievcatom

Príspevok v téme: Bozk dievcata s dievcatom
i kissed a girl and i liked it!

Caute,

mna by iba zo zvedavosti zaujimalo, aky mate nazor na bozk dievcata s dievcatom? Skusili ste to niekedy? Pozdavalo/nepozdavalo sa vam? Ci sa vam to naopak hnusi a odsudzujete to?
Ja sa vam priznam, ze sa mi to dost protivilo, aj ked v dnesnych casoch a mojich kamaratskych kruhoh, je to bezna normalka, len mi to prislo divno ked baba bozkava rovnake pohlavie, co i len zo zartu :-/. Neodsudzovala som to, lebo som sa na nich desne bavila a vlastne mi to neprislo vobec nevhodne, iba keby sa jednalo o mna, proste baba sa ma bozkavat s chalanom. Ale vcera na jednej party sa mi to prihodilo, proste sme sa cmukali s kamoskou a napodiv to vobec nelutujem, pretoze to bolo taaak ine, a taaaak dobre :-/ (doteraz som sa bozkavala iba s jednym clovekom, mojim priatelom a dodnes sme spolu) ale toto bolo nieco uplne ine, no sila :-P.
To oprobovanie nelutujem, ale zas praktizovat to nepotrebujem, a tak ma napadlo, ako ste na tom VY?!!!

frenkie

ano uznavam mam 17 cize sa ratam do kategorie pubertakov a fakt to strasne rajcuje...len skoda ze tie baby sa najskor musia opit aby k tomu dosli:D..

ShaulaThalit

Bozkavat sa s babou je cool! Vrelo odporucujem vsetkym, co su single :), lebo muzi dokazu ziarlit vo vztahu aj na zeny ako 3. osobu :)

zuz

bozkavala som sa raz s kamoskou,nebolo to nic moc...viac to ppraktizovat nechcem..niekedy si dame pusu..a tak cosika..ale nikdy nie porqavy bozk ako s chalanom:)A etse k tomu..nieco ,ze mojemu chalanovi sa to teda vobec nepaci!!!!a rozisiel sa za to so svojou byvalou...cizee...NEVIEM NEVIEM

janustek

no ja som sa uz bozkavala s tolkymi babami,pri tom som uplne hetero,proste je to len z haluze,nic na tom neni a chalanom sa to desne paci