Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sosovky- co robim zle ?

Príspevok v téme: Sosovky- co robim zle ?
papolka

mam sosovky na mesiac, ale to znamena ze ich mozem nosit aj dlhsie.. lenze vzdy sa mi jedna ako keby vysusila.. dam si ju na oko a vidim ako keby som pozerala cez rozmachulene sklo... ked si je dam dole a pozriem do svetla tak tu machulu tam vidim no vyzera to ako keby to bolo vysusene.. umyvam ju vzdy ked ju vyberiem aj pred vlazenim tak preco sa mi to stava...

hp

A to ze su sosovky urcene na mesacnu vymenu,znamena,ze ich mozes pouzivat 30 kalendarnych dni(po sebe nasledujucich) od prveho pouzitia.Nie napr. kazdy druhy den 2 mesiace (co je tiez 30 dni).Teda nie suctom 30 dni,ale realnych 30 dni od prveho pouzitia.To je rozdiel a skutocne by som neriskoval.Zrak mame iba jeden a kupit sa neda,oci sa vymenit nedaju.

pariska

papolka ja nosim trojmesacne..niekedy mi vydrzia aj viac podla toho ci maneskrabu uz.ale neviem co sa deje s tymi tvojimi...asi nedokonale pouzivanie

papolka

ved ano mesacne... ale napr mne sa to stane este predtym ako tren mesiac prejde ako minule mala som ich 20 dni a uz jednu som musela vymenit lebo bola zla... a niekto co pocuvam ich nosi aj dva mesiace akoze to by som ja nenosila sa mi to zda prilis vela a poskodi oko aspon podla mna

1kika

Papolka a to máš odkiaľ, že keď máš mesačné šošovky znamená to že ich môžeš nosiť aj dlhšie?? Keď sú MESAČNÉ, znamená to, že ich môžeš nosiť MESIAC ni? Potom sa nečuduj že máš problémy

hp

Ak su urcene na mesacnu vymenu,tak su urcene iba na nosenie pocas 30 dni.Dlhsie iba na vlastne riziko.Potom sa necuduj,ze je nejaky problem.Sosovky pred ulozenim do puzdierka s roztokom treba aj jemne prstom na dlani v troske roztoku pretriet,aby sa uvolnili vzniknute rezidua.Osobne by som si do okoa nedal mesacnu sosovku po dobe jej pouzitia.Mam s tym skusenosti.A papierove utierky tiez nie su vhodne na ruky pred tym ako ides pracovat so sosovkami.

njurrrr

musis wzdy dawat pozor ci mas ciste ruky, ci si sa nahodou predtym nemalowala alebo podobne to byva od toho, ale wzdy ich nechaj na noc w tej krabicke aby sa ti precistili w tom roztoku a nieje mozne aby si na nich mala machule, pokila mas ciste ruky pri wkladani do oka

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sosovky- co robim zle ? - Fórum - ZDRAVIE.sk