Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rodina - jednoznačne NIE

Príspevok v téme: Rodina - jednoznačne NIE
1xy

Zakladám novú tému, pretože téma Rodina áno/nie je žiaľ uzamknutá. Takže toto je téma pre nás, ktorí nechceme deti. Ste tu vítaní všetci, ktorí z akýchkoľvek dôvodov nechcete decká. Mamky s deckami poprosím, aby si svoju frustráciu a komplexy išli vybíjať niekde inde a nemiešali sa do našej diskusie.

petra31

ja mam 4 deti a piate čakam,som štastna ,ešte aj pracujem aby som splatila dlhy čo narobil byvaly,a nesťažujem sa .vychovavam ich sama.

tinka228

kaca oni nám nezávidia materskú, oni sú urazení, že ju dostávame. a to že naše deti budú robiť na ich dôchodky, to je OK. to potom musia byť urazení všetci pracujúci aj na tých, čo dostávajú sociálne podpory a príspevky. možno je celý systém neférový, ale určite to nie je materská, čo by mala byť tŕňom v oku.

kaca

boze ludia, neboli ste i vy kedysi detmi??? tolka zloba je v ludoch, ze dokazu nenavidiet deti, ci dokonca nimi opovrhovat. myslim, ze to niekto nema v hlavicke vsetko v poriadku...
chapem, ze niekto nechce mat deti a je rad, ze sa vie postarat o psika alebo macicku, ale akym pravom si dovolite urazat matky. a to, ze im zavidite aj matersku a tie smiesne almuzny, co matky dostavaju, je vrcholne trapne

kekso

v com som smiesny? ze je skoda, ze vasi rodicia nemali rovnake nazory ako vy?..to nie je smiesne, to je vazne skoda

tinka228

1xy a ty si myslíš, že nezavadziaš. si smiešny/a oveľa viac ako ktokoľvek iný na tomto fóre.
sa preber. na to je tu admin, aby selektoval ľudí a témy. a túto tvoju by mohol pokojne aj zrušiť. je totiž o ničom.

radomira

Nemam nic proti matkam s detmi, ale neznasam, ked sa stazuju, ze nemaju peniaze na to a na ono. Ked sa snazim porodit decko, tak si to najprv predsa spocitam, ci ho budem mat cim zivit, nie? A nie roztiahnut nohy a potom sa stazovat,ze nemam peniaze a ze je vsetko drahe. Lenze bohuzial asi roztiahnut nohy dokaze kazda, ale pocitat zakladnu matematiku uz nie...

:)))))))))))))))))))))

toto mi pripomina tie starobabkovske reci ....ach vy mladi nevychovani, my sme taki veru neboli.....:)))
tak veru, do pece s nimi, detiskami!!! a potom ich zjedzte, jezibaby!!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rodina - jednoznačne NIE - Fórum - ZDRAVIE.sk