Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pastelky

Príspevok v téme: pastelky
farbicka_22

ahojte, viem ze to do zdravia vobec nepatri, no potrebovala by som poradit. chcela by som mladsej sestre na vianoce kupit nejake pastelky. kedze je to velky maliar, a dkoaze pastelky skreslit uz za 2-3 mesiace. chcela by som nejake vazne dobre, pekne syte farby, viac v baleni, nech ma moznost kombinovat. svojho casu som kreslila s pastelkami JOLLY, no tie som uz dost dlho nevidela nikde v obchodoch, alebo starymi PROGRESKAMY, lenze tie nemaju vela farieb. viete o niecom kvalitnom? co sa velmi nelame, a kde by som to mohla kupit? ( Kosice). taktiez by ma zaujimalo kde sa vytratili vsetky tie krasne omalovanky :( v poslednom case sme nevedeli ziadne zohnat, tak sme tlacili z internetu ( ti co mate deticky, zrejme sa aj k vam dostal odkaz s 900 disney malovankami), lenze tie sme uz vycerpali a nic podobne na internete nie je. iba take velke obrazky pre male deticky. sestra ma 9, takze ju uz take nebavi. ak mate nejake typi sem s nimi :) dakujem velmi pekne :)

tinka228

stojan s nespočetným množstvom omalovánok som videla v hračkárstve (Dráčik, All toys) u nás v Europa shopping centre. Určite máte v KE podobnú "inštitúciu". a skús aj väčšie kníhkupectvo.

farbicka_22

dakujem laila.... musim sa popozerat neikde, u nas v tecu maju jedine take cinske, ktorym moc neverim, no a omalovanky, ani nehovorim, ako keby sa s nimi zem prepadla... :)

laila353653312

no ja som detom kupila pastelky ktore sa volali "harry potter" na cenu si uz nepamatam ale deti si ich chvalili. dobre su znacky koh i noor alebo ako sa to pise.no k omAlovankam zajdi niekde do obchodu do tesca alebo ja neviem.tak vela stastia a stastne a vesele vianoce :-)))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pastelky - Fórum - ZDRAVIE.sk