moja dcera stale sedi pri pocitaci prosim o pomoc

zankaaaa

kpom asi si snou nevie poradit ked sa pita o pomoc, ja tiez skoro cely den som pri pocitaci ale len cez vykend, mne napr. pomaha ze som cez tyzden v skole pridem okolo 14:00 domov no a dvakrat do tyzdna chodim na tanecni.Skuste sa jej opytat ci by nechcela nieco take vyskusat nie presne tanecni ale je vela inych zaujmovych kruzkov, a napr. musi mat aj nejakych kamaratov tak nech si snimi niekedy zajde von, cez prazdnini jak by mohla tak u kamaratky by mohla aj prespat, ja tiez niekedy chodim kuk kamoske prespat aj ona ku mne a vzdi sa zabavime bez pocitaca,

viva viva

ak nereaguje na to , aby ukoncila pracu s pocitacom...jednoducho jej zober kabel......musia byt nejake pravidla, najprv poucit, pottom upratat az tak pocitac

ja_ona

zavislosti sa len tazko zbavuje ....poznam to z vlastnej skusenosti.....skus jej navrhnut ze by ste niekde isli spolu na niaky vylet albo nieco len aby nebola doma a nesedela tam..... kamaratky nema? nech chodi snimi vonku nech sa venuje niakcm sportom zalube...hocicomu len aby nesedela pri compe ....porozpravaj sa snou.Ked sa jej raz budu deti pytat co robila v ich veku co im povie? Presedela som cele detstvo pri compe? Ale urcite jej nevymedzuj cas.To bude este horsie.Ja osobne som zacala snowbordovat a odvtedy sedim sice casto pri compe ale urcite menej ako kedysi ja som sa od neho neodtrhla....v zime nan ani nemyslim ked je sneh idem sa bordovat aj kazdy den od rana do vecera nic ine ma nezaujima....v lete opalovanie,brigada....a v poslednej dobe dost ucenia :) drzim palce