Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Elmex

jajka001_

bieliace pasty nie su velmi zdrave nicia sklovinu. červeny Elmex mi zuby mierne vybielil, bol to prekvapujuci vedlajsi efekt. Pijem vela caju. Zuby si umyvam dvakrat, trikrat denne ale ine pasty mi takto neucinkovali. Aj som skusila nejaku bieliacu ale ta nic.

katu5ik

dusan a pocul si už o bielej perle? bieliaci system, stoji okolo 250 v lekarni.. chod sa popytat..ale nerobi to najlepsie sklovine:P

Mimi323

Dusan, Elmex si určite kúp, je to dobrá pasta, aj keď neslúži na bielenie. Na bielenie je dobrá Opalesense, ktorá sa používa tri krát do týždňa.

jablonkaa

no deravy zub uz nezaceli, to je samozrejme. ale skus aj ten gel, treba ho aplikovat raz za tyzden, na noc, po umyti chrupu. no a k tomu dentalnu nit, medzizubne kefky - ja pouzivam curaprox, tiez svajciarske, ako elmex.

Lucinka33

Smajlik, ta pasta tusim stoji okolo 100 SK, ak sa dobre pamatam a da sa kupit napriklad aj v DM alebo v inej drogerii. Myslim, ze tiez v lekarni som ju videla.

jablonkaa

elmex nie je bieliaca pasta. je to pasta urcena na remineralizaciu skloviny. obsahuje aminfluorid, ktory ma zabezpecit ochranu pred zubnym kazom. smozrejme na vznik zubneho kazu vplyva mnoho dalsich faktorov. urcite sa oplati investovat. v kombinacii s elmex gelom urcite predides mnohym problemom. na bielenie zubov existuje mnoho dalsich produktov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Elmex - Fórum - ZDRAVIE.sk