Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NIVEa CREME na mastnu pleť????

katu5ik

hallo..rano pouzivam cistiace mlieko garnier, potom pletovu vodu, a tonovaci krem ako podklad pod make-up..a na noc? mlieko, pl.voda a dove krem, alebo nivea..taktiež kvoli flakom po akne.. cez den nie, lebo by som sa leskla riadne:)ale na noc davam, pretože v lekarni mi vraveli, ze je dobre na noc miesta s flakmi hydratovat, aby sa rychlejsie obnovovala pokozka na pleti :)

vlocica

Ja pouzivam Garnier Pure to modre tonikum a potom este zmatnujuci krem, tiez Garnier Pure. Je antibakterialny, s vytazkami z uhoriek, navyse obsahuje zinok, ktory skludnuje zapaly pri akne a pod. Okrem toho plet skutocne zmatni a zaroven vyborne hydratuje. Ja mam dost mastnu plet, a tato kombinacia sa mi osvedcila. Pouzivam ten krem aj rano, ako podklad pod make-up. Co sa tyka kremu Nivea, nemam sice celkom prehlad, ci maju aj nejaku radu specialne pre mastnu plet, ale Nivey sa mi vseobecne javia ako dost mastne kremy, skor na suchu plet.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NIVEa CREME na mastnu pleť???? - Fórum - ZDRAVIE.sk