holite sa tam dole

technecium

no co zas ja poznam tak sa vsetci holia... len enchapem o com tocis, pretoze tu je rec o holeni a nie o tom jak sa obliekam... ja nechodimv sandalach ani nci podobne normalne sa obliekam jak kazdy iny akurat chcem byt oholeny, iny rozdiel neni, len si mylis nejak pojmi, zato ze je niekto oholeny nemusi byt buzerant ani metrosexual

technécium

no neviem ja čo poznám mužov, tak sú všetko moja krvná skupina- vrana k vrane sadá, hej ja nehovorím, že nemám rád pekné oblečenie-na to si potrpím, hlavne na farby, ale nerobí mi problém ísť dakde v zamazanej košeli napr. od malty a tak a to aj do baru, chápeš to je ten jemný rozdiel, metroši a buzíci tí sa zas obliekajú tak ako baby-česť výnimkám, a to jest chcete byť dokonale zladené ale vždy na vás niečo extrémne svieti-najčastejšie boty, to keď vidím sandále a gyros...

technécium

tam niekde na začiatku je to spomenuté, neznamená, že keď sa neosprchujem, tak som humusák, ja dodržujem hygienu, ale zasa sa stále natierať mydlom, holiť všetky chlpy je cocotina, nie a ak taký chlapi, nie sú buzeranti tak sú metroši, čo je pre mňa to isté a pre baby je horší ten druhý prípad a k tomu, že sa nesprchujem každý deň-to je sila zvyku, vieš ja som chodil po všelijakých, nazvyme to rozvojových krajinách a tam sa to ani nedá a je to vždy lepšie ako kilo voňavky na sebe-toto je smrad, samozrejme, že keď idem na to tak sa vždy nejaký ten potok nájde, ale v podstate jej to tiež nemôže vadiť-podmienky tie isté

poiu

tehcnicium- a kto tu vravel o holeni noh ruk... nauc sa citat, vravim ze len dole aaa cez leto aj pod pazuchami... aa na tom sprchovani nic nieje skor by som povedal ze divny si ty... aby som sa nesprchoval kazdy den, musis smrdeeet ze ta baba ani neopluje

Pehula

technecium ja mam priatela a on si aj na nohach cez leto prerieduje chlpy a holi sa aj dole aj pod pazuchami,a mozem ti povedat na 100percent ze buzik nie je,zato ze ste chlapy sa nemusite udrziavat???

laser,neviem

a naco sak je zima
sak ked kazdy den ci tyzden budem holit,ved chlpky nebudu chlpky ale chlpiska tvrde a budu sa len tazko holit
len jedno riesenie je
a to je
LASER je to asi drahe ale trvale
co vy na to?
kde to robia laserom ?
a co to stoji??????
dik