Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uhrada zubnej preventivky

tinka228

teraz nemusíš ísť k "starému" lekárovi. to platí aj o iných, nielen o zubároch. malo by to byť tak, že "nový" lekár si vyžiada tvoju kartu od "starého". ale veľa lekárov nepotrebuje záznamy iného lekára. väčšina si spraví svoje vstupné vyšetrenie. samozrejme to neplatí o obvodnej všeobecnej lekárke.

Lucinka33

maja, ja ked som menila zubarku, tak som musela ist aj ku starej aby ma vyhodila z evidencie, ale to uz bolo davno, neviem ci to plati aj teraz

tinka228

zubára zmeniť môžeš, ale silne pochybujem o tom, že ťa ako novú pacientku vyšetrí ešte tento rok. každý má dosť svojich pacientov, ktorý na preventívne vyšetrenie pozabudli.

maja0

baby, vdaka za vase prispevky. Este by ma velmi zaujimalo, ako to tu bolo v prvych reakciach aj povedane, ze by bolo najvhodnejsie absolvovat preventivku do konca kalendarneho roka. Ktore zubarky v BA robia aj medzi sviatkami? Dalo by sa tam jednoducho prist a povedat, ze chcem chodit k tej alebo k tej, a nech ma prehliadne? Ci je potrebne zajst aj za starou zubarkou? Teraz mam na mysli zmenu zubneho lekara

tinka228

veď ona ťi to nasilu robiť nebude. to či sa dáš alebo nedáš ošetriť nemá nič spoločné s preventívkou. je len na tebe či to riskneš a budeš žiť rok s vedomím, že máš kazy.
niekto tu už písal, že niektorí zubári ti dajú len podpísať papier o preventívke. lebo na tom celom je dôležitý len tvoj podpis.

Lucinka33

tinka ja dufam, ze sa s nou bude dat dohodnut, ze ked to budu len male kazy nech to odlozime o rok :) ale verim, ze ziadne kazy mi nenajde

maja0

takze ak tomu dobre chapem, prezretie zubov sa neplati iba vtedy, ked mas zdravy chrup, a ked mas kazy, vtedy uz hej? a chodis k zubarke v BA?

tinka228

ja som za preventívne vyšetrenie nič neplatila. ale ak ti nájde nejaké kazy na preventívke tak to si už platíš. aspoň u mňa to bolo tak.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uhrada zubnej preventivky - Fórum - ZDRAVIE.sk