Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pochopi ma niekto?

Príspevok v téme: pochopi ma niekto?
ewinka

Neviem, možno to sem ani nepatrí,.. ale potrebujem sa aj ja niekomu posťažovať... teda, ani neviem kde začať... asi tým, že neviem čo chcem-- milujem mojho priatela.. teraz v decembri budu 2 roky, co spolu chodime.. ja mam 18 rokov.. on 28,, viem, ano. je tam trosku väčší vekový rozdiel.... ale... je to normálne, že ešte stále snívam o niekom... takom uplne ze dokonalom, a sympatickom.. a este neviem akom?? myslíte si že som asi nenormálna, ani sa neviem vyjadriť.. ale.. mám niekoho.. mám ho rada... ale.. asi chcem skúsiť aj niečo iné... a ja neviem čo mám robiť.. :( chcem byť s ním, ale... aj nechcem, a túžim, byt aj s niekym iným, taký este nie je... len niekde v mojich myslienkach... som normalna?? asi ma ani nechápete, čo?

musska

suhlasim, tym si presla snad kazda z nas a hlavne v tvojom veku, je normal,ze chces skusit aj nieco ine a podla mna je to dobre,aspon zistis,co chces:)) nebran sa tomu nejak velmi,lebo ak na teba pride takato ruja ked budes vydata,alebo mala deti,bude to horsie:)tak si uzivaj,no ale davaj si pozor:)

phoebee

to je v pohode, nemusis sa viazat na jedneho chlapa, mas len 18, treba skusat viac vztahov, zrejme nie si vo vzťahu uplne stastna, mala si ine predstavy, vekovy rozdiel je skutocne dost velky hlavne vzhladom na tvoj vek, potrebujes sa vyblaznit, bavit sa, este si mladucka. urcite stretnes casom toho praveho a taketo otazky potom nebudes riesit. vela stastia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.