Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opica:(

jajka001_

jasne, slepaci vyvar je najlepsi. a smotana vraj velmi dobre stahuje alkohol. len smotana ti nemusi robit dobre po alkohole. a treba vela pit lebo si dehydrovany. cistu vodu, nie alkohol :)

igua_

vela tekutin! a skusit nieco robit, taka lahka fyzicka namaha. ked budes len spat, budes cely den ako omameny a bude to etste horsie.

pepek

A co v pripade,ze v sebe nic neudrzim?Co vypijem,to ide hned "von".Moja opica trva standardne 2 dni a to nemusim az tak strasne vela vypit.Ale stane sa to raz za 2-3roky,ale to fakt pod obraz bozi.

SHAKTI

studena sprcha, velmi vela pit- mineralka s citronom, studene mlieko alebo studeny dzus, mne osobne kedysi zaberala paradajkova polievka zo sacka. Pokial budes do seba doslovne liat tekutiny tento stav prejde dost rychlo a naozaj dostatok spanku.

majka_

no ja som vypila 4 pohare tokajskeho vina a uz na mna "nieco" liezlo, ale len som sa umyla zimnou vodou a bolo mi lepsie. som sa kus musela schladit. ale tak, zeby som bola uplne opita sa mi este nestalo a snad ani nestane. tiez ma zaujima, ci nieco existuje na opicu okrem spanku. totiz som pocula, ze napr. na cigaretovy dym po fajceni a na ten smrad potom staci, ked vypijete liter mlieka a nikto ani len nezisti, ze ste fajcili. ci to funguje netusim, lebo ja nefajcim. ale hovoril mi to kamarat.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

opica:( - Fórum - ZDRAVIE.sk