Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ubližuje si!

Príspevok v téme: Ubližuje si!
janko19

ahojte, mam kamosku proste velm idobru kamosku,davno viem ze sa k nej osud chova nepekne,pre svoje zdravotne problem sa vzdala tanca a volejbalu, ma dost blbu mamu na to ze ma 17takmer 18nidke nechodi v zivote nebola ani na diskoteke nic, jej mama ju casto mlati,nieco spravi doma jej mama hned na tom najde chybu navrieska na nu.Proste v poslednom case bolo na nej vidiet ze ma toho uz fakt dost,vcera sme boli trochu vonku(trochu je fakt trochu od pol8do9mat v 17tich vychadzku neni boh vie co), a ani neviem ako mal som sto chuti ju pobozkat prosto zacal isme sa bozkavat chytili som ju za ruky ked zrazu hrozne zjajkla, nevedel som preco nasilu som jej povytiahol rukavy vesty a vsimol som sinielen uplne cerstve rany na jej rukach ale aj viacero starsich jaziev,pustil som ju a ked som sa s nou snazil porozpravat ze aky ma problem tak usla domov a v noci mi ani telefon nezdvihala.Chcem jej velmi pomoct ale netusim ako neviete mi nahodne poradit ako jej pomoct?

1eny1

daj jej čas, nech si získa tvoju dôveru ,ona sa ti raz sama zdôveri. ak by si teraz žiadal od nej vysvetlenie, len by si ju odplašil. Radšej rob tak, aby aspoň pri tebe zabudla na svoje problémy s rodinou. Chce to trpezlivosť.A buď pravdepodobne pripravený aj na to, že vam jej matka bude brániť vo vzťahu, keď je taká potvora.držím palce

ShaulaThalit

Niektoré životné situácie treba prekonať, aj keď prídete zároveň o ďalších X radostí...
Možno by bolo dobré, ak by navštívila psychiatra, ktorému by sa zdôverila. Poskytol by jej serióznu pomoc. To, čo potrebuje tvoja priateľka alebo kamarátka už tuna "kelogovci" spomenuli. Veľa šťastia.

sewie

musis ju pochopit,nechce sa jej o tom hovorit,citi sa urcite aj trapne...mozno by si sa nemal snazit silou mocou naviazat s nou konkat skrze riesenie tohto problemu,ale radsej ju nejako vytiahnut von-akoze len tak-ja neviem do kina alebo tak...iskat si viac doveru a skusit pockat ci nezacne o tom sama...

jajka001_

dievca potrebuje vela vela lasky a pochopenia, potrebuje sa zdoverit, ale ma strach a hanbi sa, musis jej dokazat ze ti skutocne na nej zalezi a ona sa ti zdoveri

janko19

nie otca nema, vlastne aj pre jej otca ju jej mamatak neznasa, ma surodenca o 12rokov mladsieho brata- ktoreho by jej mama nosila na ruakch si kazdu minutu proste rozmaznane decko

ked ja som sa s nou snazil porozpravat ale to sa proste neda:(

majka_

no jej matka ju zjavne tyra. ona nema otca alebo surodencov? skus do nej prehovorit alebo ja neviem ako dalej spolu budete komunikovat. len jej nedovol, aby spravila nejaku hlupost... ak vies, co mam namysli.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ubližuje si! - Fórum - ZDRAVIE.sk