Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CO BY SOM MOHLA MAT S TYM SVALOM?

Príspevok v téme: CO BY SOM MOHLA MAT S TYM SVALOM?
natalia777

Na tréningu po niekoľkých odtancovaniach choreografie a rôznych posilovačkách a naťahovačkách ma odrazu začal bolieť pravý sedací sval. Bolí ma asi takým štýlom, že vždy, ked dostupím na pravú nohu, mam v ňom taký kŕčovitý pocit. Nie nejaká ostrá bolesť, proste niečo také ako keď idete dostať kŕč ale nedostanete ho. Neviete či to bude natiahnute alebo čo? A kolko sa to bude liečiť? Možem s tým tancovať?

natalia777

Hmm no ved práveže som sa rozcvičila doosť... Ale dlhší čas predtým som netancovala, možno to bude tým že odrazu som mala dosť dlhú a namáhavú rozcvičku len tak odrazu po dlhšom netrénovaní. Myslela som si, že to bude natiahnuté :) Ale ked som mala natiahnutý stehenný sval, nebolelo to prikaždom kroku, iba pri rozcvičke napriklad, ked som to naťahovala

Piskotka783

ja tiež tancujem a tento istý pocit mám v ľavom triesle..raz som si tam natiahla sval a odvtedy pri väčšej námahe ma to pobolieva,radšej si daj oddych poprípade choď k doktorovi,aby vylúčil natrhnutie svalu.

SHAKTI

mas natiahnuty sval, rozmasirovat alpou alebo natierat fastum gelom. Horucku nemas? ak nie, tak zapal svalu to nebude. Poriadne si to musis rozmasirovat aj dva- tri krat denne, kym ten pocit uplne nezmizne. Toto sa stane ak sa pred treningom dostatocne nerozcvicis- strecing, ponatahovat svaly.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CO BY SOM MOHLA MAT S TYM SVALOM? - Fórum - ZDRAVIE.sk