Príznaky tehotenstva?

Príspevok v téme: Príznaky tehotenstva?
neskúsená

S mojim chlapcom sme ešte nemali pohlavný styk v pravom slova zmysle. Praktizujeme "len" orálny a ručný sex. Ja som kúsok dezorientovaná z toho, že mi nechutí jesť (ináč mi vždy chutí). Tak ma napadlo, či náhodou nejakou pravdepodobnosťou sa do mňa nedostali nejaké supermanské životaschopné spermie. :) Napríklad rukou. Je nutné aby sa chlapec "urobil" do vagíny, aby spermie mohli poputovať ďalej? (ináč mám 21 a sexu sa bojím ako bosorka svätenej vody).

neskúsená

Janka ďakujem za tvoju jednoznačnú odpoveď. Teraz budem mať už dušičku na pokoji a som o čosi rozhľadenejšia. Vďaka

jankaaaaa1

otehotniet mozes jedine vtedy, ak priatel do teba ejakuluje. a do vnutra. ak by si to mala na vonkajsich pohlavnych organoch, vstupe do vaginy, neexistuje.

neskúsená

Vidíš Janka, mám 21 rokov a princípy otehotnenia poznám. Čo však nepoznám je pravdepodobnosť, že sa to môže stať. Možno by to bolo iné, ak by ma do toho niekto zasvätil. Sama som nevyhľadávala, nebol (a asi ani nie je dôvod).

jankaaaaaa

nechapem ako mozu ludia zacat s pohlavnym zivotom ked nevedia zakladne principy oplodnenia.
si sa zblaznila? vies aky je to zlozity proces, kym spermie doplavaju k vajicku, dalej ci sa im vobec podari ho oplodnit, ci sa podari vajicku uhniezdit atd.??