milujem

Príspevok v téme: milujem
denyyyy

mam za sebou nejake vztahy, no terajsi je cimsi iny. ja ho strasne nekonecne milujem, to sa neda slovami opisat. keby sa ma opytal ci sa za neho zajtra vydam, tak to urobim. bojim sa, ze ma z nejakych dovodov necha a ja to asi neprezijem. a tieto myslienky mi brania byt stastnou. co si o tom myslite?

denyyyy

stalo sa coho som sa bala. je koniec. je strasne zaneprazdneny, chce sa venovat iba kariere a potrebuje mat volnu cestu bez vycitiek. nechcem dalej zit.

katenka20

ide o to ... ze si sa mu uplne oddala dušou.. mnohí ľudia to nerobia, lebo sa boja že sa vláske sklamú a ak to spravia a naozaj sa v laske sklamú tak to príšerne bolí človek by zomrel, preto po ďalšie razy nechcú úplne vpustiť druhého človeka do srdca... a preto je toľko ľudí neverných.. toľko hádok

misul

ahoj:)no vies ja som mala ten isty problem:)mam teraz priatela sme spolu pol roka a ja ho moc lubim.je na mna dobrý a mily..proste taký akého som hladala...no asi pred rokom som mala vztah ktorý trval 4 mesiace..a ja som bola zaslepena laskou a nevidela som aký ten chalan je...v skutocnosti ma len vyuzival..a ked som sa s nim rozisla tak mi zostali taketo spomienky...a teraz ked mam terajšieho chalana tak sa obcas bojim ze sa mi z nova stane to iste...ale pritom je uplne iny..zo začiatku som ja mavala take depky..a namiesto toho aby som bola šťastna že ho mam..som bola smutna že čo ak ho stratííím....tieto myslienky su preč.....urob to iste nemysli nato proste že sa ti niečo také stane...skus mu powedať aby ti častejšie hovoril že ťa miluje lubi..ono pri takýchto situáciach pomáha:)...hlavne si stále hovor v hlave že on ma nenecha ved nema preco on ma predsa lubi(miluje) ono to fakt pomáha ja som si to vzdy hovorila ked som bola smutna...a preslo to..a teraz som uplne šťastnaaa ze vobec mam takého chalana akého mam:):)...takze hore hlawu:)..nič zle sa ti nestane:)....len nesmieš nato mysliet:)....želam wela šťastiaa