Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hlada sa clovek s podobnym problemom

Príspevok v téme: hlada sa clovek s podobnym problemom
potworqa

prosim vas..je tu niekto kto ma podobne problemy???mna nebavi zivot...chcela by som zomriet...niekedy je to lesie...ale bojujem z depkou...dalej,sa rezem...nevladzem zit..mam pocit ze ma nikto nema rad,...ze kazdemu len ublizujem...ze som hnustna krava ktora ludom len robi zle...chcela by som byt v kontakte z clovekom ktory by ma pochopil...lebo vie co prezivam za pocity...ten kto to preziva to nechape...nevravim ze vobec nie..ale mam zle skusenosti...najde sa niekto???keby ten clovek bol z vychodu bola by som uplne rada,lebo je tam moznost stretka a porozpravat sa otom aj osobne...a nielen otom...proste chcem mat pri sebe cloveka komu viem ze mozem verit a povedat cokolvek...lebo zatial takeho nemam...a ked nebude z vychodu,tak nevadi,net to isti:))

tak to je

nemyslim si, ze taketo temy su zbytocne.
zbytocnych tem tu byva fakt vela, ani sa ich neoplati menovat, ale tato zrovna medzi ne nepatri.
fakt, niekomu stacia aj povzbudive slova niekoho ineho a hned je cloveku lahsie.
vypocut ho, porozpravat sa o tom, trosku to poriesit, hladat riesenie, pomoct si, nezistit, ze je v tom sam a hlavne, ze sa da proti tomu bojovat.
ok, nie kazdemu to pomoze, ale niekomu ano, aspon pre zaciatok boja so samym sebou.
a potom to je uz na nom - ci sa bude dodrziavat toho co si predsavzal, co chce dosiahnut a pod. alebo nie.
ak nie, psycholog bude najrozumnejsie riesenie a liecenie uz zavisi od konkretneho pripadu.
a obcas je to tak, ze clovek s podobnym problemom, alebo clovek, ktory nieco podobne zazil a vyrovnal sa s tym, popr. niekto blizny pomoze viac ako nejaky psycholog.

abab

takéto témy sú trápne, nemysli že ti ľudia z fóra nejako zásadne pomôžu, tebe nestačí len aby ťa niekto vypočul ty sa musíš liečiť

delonka

mila potvorka,posielam ti moj mailik, momentalne budem aj online,ked chces napis ako sa mas dnes, pa
levicka2@orangemail.sk

frederique

xxl, tak toto bolo hnusne ako si to napisal.. vies, nie vsetci maju dobre skusenosti s psychologom.. a hlavne, nie vzdy dokaze pomoct.. obcas postaci vyzalovat sa niekomu kto pozna ako sa dotycny asi citi.. pocut par peknych slov.. alebo uz len to, ze nie je sama, ale ze sa to da zvladnut a pod.. takze nepis, ze nikomu sa to nechce pocuvat.. mne sa to chce.. a velmi rada ju vypocujem.. aj napriek tomu, ze aj mna toho tolko trapi.. a? nevidim problem..

mirka2222

potworqa a z ktorého mesta presne si? ja som z Košíc, ale študujem v Prešove. mám podobné problémy ako ty a tiež ma nikto nechápe. nemám sa s kým o tom porozprávať. a v tom máš úplnú pravdu, že kto také pocity a depresiu nezažil, nevie čo to je, a myslí si že to nič nie je a že to prejde.. lenže to tak nie je, bohužiaľ.. tak keď chceš napíš, môžeš aj na môj mail mira7@centrum.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hlada sa clovek s podobnym problemom - Fórum - ZDRAVIE.sk