nerv v zube

Príspevok v téme: nerv v zube
janush

Dobrý deň,
chcela by som Vas poprosit o pomoc, ci ma niekto z vytahovanim nervovo skusenosti.
V priebehu piatich dni mi tahali nerv z dvoch zubov, a stale mam v noci bolesti a rano, cez den su oba iba citlive. Stomatolog mi povedal, ze to pravdepodbne bude niektory iny zub a asi bude musiet tahat nerv z dalsieho. Nechcem uz prist o dalsi zub, preto by som sa chcela informovat, ci to moze byt bolest este z tych predchadzajucich dvoch. Informoval ma totiz, ze pri tahani nervov, nie su nocne bolesti. O tri dni odchadzam do zahranicia na niekolko tyzdnov preto mam obavy co robit. Dakujem
Jana

biba

ahoj .ja som mala problemy take ze mi nerv tahali,ale ten ktory maju a to videla zubarka asi na rontg.snimku.verim ze to boli.ale chyba je v lekarovi.co nevidi?zmen hned zubara chod inde a co najskor,pretoze to fusuje.zub aj ked je bez nervu dokaze fungovat .treba dat spravnu vypln aby necernel atd...je to okolo
3000 sk ale mne zub drzi aj ked je vlastne odumrety.pa

evik

ci mas problem este s dalsim zubom, to samozrejme neviem, ale mne ked vybrali zo zuba nervy, ja som to veru poriadne citila este skoro tyzden. moj zubar mi povedal, ze je to normalne, ved tam bol robeny "drasticky" zasah a po tych vytrhnutych nervoch predsa len ostava nejaka rana. potom to same preslo a odvtedy je klud (klop-klop). tolko moja skusenost.