Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

_Stravovací Plán_poraďte prosím

Príspevok v téme: _Stravovací Plán_poraďte prosím
nathalie777

Ahojte:) Mala som pred dvoma rokmi trosku problemy so stravovanim, ale dostala som sa z nich. Teraz sa stravujem tak, ze jem ranajky a potom len poobede. Pijem vela vody, nejem skoro vobec sladke. Trosku som ale schudla a nechcem, aby som mala opat problemy :( Citim totiz trosku, ze sa mi to moze velmi rychlo vymknut. Chcem sa stravovat normalne, teda 5x denne... Potrebovala by som ale poradit, ako a co papat, aby som nepribrala rapidne. Bojim sa vecerat. Dokaze moje telo prejst na iny plan stravy?
Dufam, ze sa najde niekto, kto by mi vytvoril stravovaci plan. Chodim pravidelne cvicit do fitka(aerobne cvicenia). Dakujem velmi pekne:)

jajka001_

tou temou by som sa velmi neinspirovala, je tam vela anorekticiek a bulimiciek a sami maju problemy so spravnym stravovanim. opytaj sa radsej odbornika alebo si kup nejake knizky o zdravej vyzive. napriklad aj klasicka slovenska kucharka je dobra, pisu tam o zdravom stravovani, su tam aj recepty...najlepsie je zacat od stravovania batoliat lebo deticky mozu len zdrave veci jest. potom sa pridavaju aj tazsie stravitelne potraviny, pise sa tam aj co ako posobi na organizmus, ako treba s potravinami spravne zaobchadzat aby si zachovali vyzivovu hodnotu, ako spravne pripravovat jedlo.
zasady spravneho stravovania su v podstate v kazdej knizke take iste lisia sa len detailami.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.