zeby tehotna???

Príspevok v téme: zeby tehotna???
amaryllis

ahojte vsetci, mala som s priatelom pohlavny styk (on sa spravil, dal dole kondom)a potom sme sli opat (cca menej ako po pol hodine) ale bez ochrany. to bolo priblizne na 15, 16 den od prveho dna menstruacie (cca plodne dni). o tyzden na to sme mali styk bez ochrany a on sa "spravil" a utrel do servitky a sli znova a tiez bez ochrany (to bolo cca aj po vyse hodiny). podla posledneho menzesu som to mala dostat v sobotu a este mi to neprislo. stale mam take pocity, ze mi to ma prist, citim take mierne bolesti akoby to malo kazdu chvilku dojst. aj prsia ma zvyknu bolet presne ako pred menstruaciou... mam este pockat par dni ci nedojde menzes (ved od 21 do 35 dni je to normalne) alebo si mam ist kupit tehotensky test? mozem byt tehotna? ake mate/mali ste vy skusenosti respektive priznaky s tehotenstvom? dakujem

et4r

velmi sa bavim na na takychto otazkach prepacte mi :)ze utrel si penis a pokracovali sme potom dalej..ach jaj dievcata..si myslite ze to na otehotnenie staci utret si penis a cisty bez spermii suchnut znova do teba?sa spamatajte..na otehotnenie je treba normalna ejakulacia do zeny!a to aj niekolko mesiacov vkuse..a nie co tu piosete vy take bludy sa zobudte uz

ivus999

Ahojte....mozno to bude hlupa otazka, ale da sa tehotenstvo nejak zistit z krvneho obrazu alebo z pecenovych testov? Ja len, ze nie som si uplne ista, ci nie som v tom, aj keby som nemala byt...meska mi menstruacia asi dva dni..s priatelom sme mali nechraneny styk (prerusovanu suloz) tesne po skonceni predoslej menstruacie...pobolieva ma brucho ako pred menstruaciou a aj ma bolia prsia..

amaryllis

kedze som bola nervozna ci som ci som neni tehotna tak som si kupila som tehotensky test este dneska a vysla len jedna ciarka... na teste bolo napisane, ze kedykolvek pocas dna a ja som si ho robila dnes pobede (vela som toho nepojedla ale predsa som len nejake tie sladkosti pozrala) to znamena, ze som neni tehotna... moze byt, ze to este neuzkazuje a ukaze to povedzme o tyzden alebo o dva? este mi menzes stale meska...

pepek

Tehotensky test si kup urcite a nebud prekvapena,ak by bol pozitivny.Treba trocha uvazovat "predtym" a skus si toto precitat.Spermie nehynu predtym ako mate chut na druhe kolo bez ochrany!
www.zdravie.sk