Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Všetci čo sú sami a osamelí, smutní

Príspevok v téme: Všetci čo sú sami a osamelí, smutní
zixi

Je tu veľa tém, že mladí ale i starší ľudia su sami, nemajú s kým ísť von alebo im ich partia nevyhovuje. Doslova viac ľudí tú má skoro tie isté problémy.S toho by som usídil, že títo Ľudia, ku ktorým patrím aj ja, by si mohli dobre rozumieť a mohli by sa zbaviť svojich problémov, nájsť priateľov. Tak ma napadlo, keby sme sa nejako skúsili dohodnúť a strednúť sa alebo si dať kontakty na pokec alebo maily a pokecať spolu. Viem, že sú tu ľudia s celého Slovenska ale určite by sa našli ľudia, ktorý bývajú nejako bližšie k sebe a mohli by sa aj stretnúť. Tak ak má niekto záujem píšte. Ja by som rád spoznal ľudí a zahodil samotu.

zixi

Ja som z okolia Topoľčian.
Môj mail je pavol_b@centrum.sk
Dúfam, že sa nás nájde viac, ktorý by sa chceli stretnúť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.