FAREBNY KOREKTOR S cAJOVNIKOM

Príspevok v téme: FAREBNY KOREKTOR S cAJOVNIKOM
xix

ahoj,nasla som korektor na akne ktory je farebny ,a mal by zaroven osetrovat kedze je s cajovnikom tato kombinacia by mi vyhovovala ibaze je tu jeden hacik -znacka:ORIFLAME ,bojim sa neakeho vedlajsieho ucinku ,ze to bude nekvalitne ,tak neviem ci si ho mam kupit,nemate ho niekto ,ake mate
s nim skusenosti???

xix

ivanka234:a ako to kryje? ja mam tak 2-3 vyrazky a moj make-up prilis nekryje ale inak som s nima max.spokojna takze ho menit nechcem preto by som chcela neaky korektor a hlavne aby bol farebny

ivanka234

ja som mala tu čajovníkovú tyčinku z oriflame a bola som sňou veľmi spokojná, mne to veľmi pomáhalo a pomáha

k.

Necakaj zazraky.Nie je to nekvalitne, nema vedlajsie ucinky, ale predsa len, je to ine ako ked si kupis cajovnikovu tycinku z lekarne.
Ja som to kedysi pouzivala, ale len tu zelenu cast na noc, cez den bledu ako korektor. Tam pisali, ze by sa mala vyrazka zatriet zelenou castou a na to dat bezova + make-up, ale ta zelena farba presvita. Cajovnikovy olej z Oriflame bol lepsi (ale drahsi).
Ked mas vyrazne akne, tycinka ta nezachrani, ale na prekrytie sem-tam nejakej vyrazky je to postacujuce.