Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co mam s uchom? :(

Príspevok v téme: Co mam s uchom? :(
Summer_

Ahojte. Vcera vecer mi zalahlo v pravom uchu, ale preslo to. A dnes, hned ako som vstala uz som ho mala zalahnute a nic nepomaha. Som aj pila, aj zuvacku zuvala, aj som si zapchala nos a fukla /to mi pomaha v lietadle ked mi zalahne, preto som to tak skusala:)/ ale nic... stalo sa vam to uz? Neviem z coho to moze byt a ci mam pockat este, alebo to moze byt nieco vaznejsie a mam ist k usnemu hned?? Dakujem za rady...

orgi

To ze si pravidelne cistis usi je ok.Len zalezi od toho cim si ich cistis a akou technikou. Pretoze pri cisteni robi vela ludi taku chybu, ze si ten maz zatlaci dnu k bubienku. Cistit sa maju len okraje zvukovodov a to velmi opatrne, co najtensou tycinkou,na ktorej je vata. A to smerom zvnutra von.

66666

ahoj....len taka rada,určite mas v uchu nahromadeny maz,,momentalne s tým mam aj ja problemy,do ucha si davam kvapky,co som citala na tomto fore možem ti poradit domaci recept,nemam ho vyskusani ale čo tu pisali pomože dat do ucha par kvapiek tepleho oleja najlepsie kokosoveho.....a maz by sa mal rozpustit.skus a uvidis.ahoj

Summer_

Dakujem za vsetky odpovede, len sa chcem este spytat orgi, ze ci to mozem mat aj ked si pravidelne cistim usi, vzdy az kym je ta vaticka uplne cista a biela..? ale este stale to mam zalahnute, aj ked kusok menej ako rano :( ma to hlavne znervoznuje...

lenora

no caute baby, na zalahnute usi pomaha toto. mam to overene na sebe... je potrebne zrolovat harok novin do kalicha,hlavu polozit na stranu, bolave ucho smerom hore. spicaty koniec novinoveho kalicha pichnut do ucha a druhy koniec normalne zapalte zapalovacom.nechajte chvilu horiet, mali by ste citit teplo prudiace cez kalich do ucha, pockajte kym sa nevytvori pretlak a v uchu vam pukne. malo by to byt potom v poriadku. niekedy to musite skusit viac krat, lebo nie vzdy sa to podari na prvy raz. mam to vyskusane na sebe, mala som zalahnute asi 4 dni a toto jedine pomohlo.odporucam cim vacsi harok, tym lepsie. a hlavne nech vam s tym niekto pomoze, sami by ste to asi tazko zvladli.

for monica

monica, aj ja mam teraz zalahnute ucho. lebo som chora, teda prechladnuta, soplim, hrdlo ma boli a tak. no ale mne to strasne vadi to zalahnute ucho:( ale neviem ako na neho. hm? ty cakas kym sa samo odupcha? bo ja to uz mam niekolko dni a furt nic, ani nadcha moc neprechadza a to sa doma liecim. ach:(

monica

ale ved sa hned nelakaj..To je bezna vec.Nemas nadchu?Moze to byt z nachladnutia..AK si cestovala vo vysokej nadmorskej vyske... Ak si chora..Ja momentalne som a mam zalahnute a este k tomu aj boli a obe na striedacku... To prejde..Ak to bude dlho trvat potom chod k doktorovi..vysetria a daju ti mozno nejake kvapky:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co mam s uchom? :( - Fórum - ZDRAVIE.sk