Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dovera v partnera

Príspevok v téme: dovera v partnera
luciferka

Ahojte, mam taky problem, som strasne ziarliva, a vela veci si namyslam a netusim ako to zmenit....., vzdy som si myslela ze taka nebudem, a teraz ked mam priatela tak som ako stihacka...viem ze ta zirlivost do istej miery prameni z mojho nizkeho sebavedomia, ale neviem ako to zmenit, da sa to liecit? pomaha na toto aj psycholog? ja mu uz vobec nedokazem verit, este na zaciatku vztahu som prisla na jeho hesla na pokec a emaili, nasla som tam veci ktore moju ziarlivost len podporili....., a teraz je tomu uz rok, co ho sme tam skontrolujem, aj ked viem ze by sa to nemalo...., ale mna to vydz upokoji ked tam nic nenajdem, a jemu vzdy poviem ze som tam bola, a teraz si zrazu zmenil heslo. Uz vyse roka vedel ze viem heslo, a pisal si normalne s cudzimi babami a tak, a tak teraz nechapem preco to spravil z nicoho nic a ani mi to nepovedal. Vy mate hesla od schraniek vasich partnerov? on moje ma, a moze tam ist hocikedy...., ja vem ze ma pravo na sukromie, ale jemu to nikdz nevadilo ze som mala jeho heslo, dokonca ma tam mnohokrat poslal sam ked nieco potreboval, tak teraz neviem ci sa snazi nieco utajit zrazu, alebo si len ja zase raz domyslam, uz mi lezie na nervy to ze nedokazem niekomu verit, a robim stihacku ako idiot....

tina78

ja som bola tiez ziarliva a rozbilo mi to vztah, ked clovek vidi co sa deje v dnesnom svete... ako sa ludia podvadzaju tak tu doveru uz nema v nicom... partner to so mnou uz nevydrzal a teraz som sama... berte si zo mna ponaucenie...

luciferka

Mate pravdu baby, ja viem aka som, a viem ze robim chybu, a stale ju opakujem...., potrebujem asi len poriadne spindat od inych ludi...., viem ze ho od seba odhanam, ale stratil moju doveru, a je takze mu zase verit, a nechcem ho stratit, ale bojim sa ze ma bude tahat za nos....

orgi

Ja som tiez dost ziarlila na svojho priatela, ale kupila som si psychologicku knihu o ziarlivosti a celkom mi pomohla.Niektore veci uz tak nedramatizujem ako predtym a ked ma prepadnu vselijake myslienky, snazim sa to predychat a nerozvijat do krajnosti.
Heslo svojho priatela som nikdy nemala a ani on nema moje. Je to nase sukromie a verim mu. Sice ma viac kamaratiek ako kamaratov,dokonca aj byvalky. Ale poznam ho a viem, ze by ma nevodil za nos, keby ma uz nechcel.
Doma na icq mam napriklad ulozeny jeho nick s heslom, ale este ani raz som si to nedovolila zapnut.
A pamataj na jedno.Ziarlivost vztah vzdy zabije. Asi mu uz ta tvoja zacala liezt na nervy a preto si zmenil aj heslo.

jajka001_

tak toto je uplne naburavanie sukromia ze ho takto kontrolujes sa mu cudujem ze ti to tak dlho toleroval. kym sa chova normalne a nemas ziadny dovod mu neverit naco mu to chodis kontrolovat? takto si ho od seba len odplasis, ak sa uz nestalo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.