cisty v prsniku

ludmila7

Aj ja si objednavam Yam, enzymy a začínam používať jódovú tinktúru. Ked si budete objednávať z USA môžem Vám poskytnúť môj kód aby Vám dali extra zľavu. Ja mám početné cysty a aj fibroadenóm v prsníku.

viva viva

ja som mala pred rokom tiez problemy s mnohopecetnymi cystami....ale na vine bola HAK, ktora mi zacala po 10 rokoch robit mojom tele robit sarapatu....tak som musela HAK vysadit....pred mesiasom som bola na USG prsnikov.....a cysty mi zmizli...su tak uz len take malinke, ktore su uplne v norme (to je uplne normalne, ze tam nejake cysty su).................tak ze neboj oni sa po case stratia, len chodievaj pravidelne na kontroly.

luciferka

ja mam taku malinku to 1cm, a hned som to rozpoznala, neboj, to ucitis, normalnu malu gulicku, uplne inu ako je cela struktura prsniku, a ak mas pochybnosti, tak aj tak gynekologicka rbi pri rocnej prehliadke aj prehliadnku prsnikov, tak ona by ti to nasla, a kludne sa jej spytaj ako to rozoznas...

katikkaaa

a ako ju spoznam ked tam vsade citim tie zlazy..a to nevadi ze ich citim? lebo zatial som nenahmatala ziadne zmeny odkedy si robim samovysetrenie

luciferka

Ahoj, hrcku rozpoznas, ja mam tiez cystu, aj ked teraz mam pocit ze sa mi zmensila, pri poslednej prehliadke mi ju doktorka ani nemohla najst......, moja mamina ma tiez, a tie boli dost velike, masirovala si to pripravkom z aloe vera a veri ze jej to zmizne, a cuduj sa svete, mizne jej to, mala ist na operaciu ale neisla a dobre spravila, samozrejme je pod dohladom lekarov, ale zatial je vsetko ok..., takze netreba stresovat hned na zaciatku

katikkaaaa

mam o chvilu 19 a kazdy mesiac si kontrolujem prsniky asi rok, bo beriem HAK a tam su vselijake rizika a tak, ja viem...no a odjakziva mam tie prsniky take ako keby mi tam boli zlazy citit, takze vobec neviem ako zistim ze mam hrcku ked v nich vsetko citim...

usmev

mimqaqua24:veľmi účinné sú prírodné produkty,ktoré nemajú vedľajšie účinky ako lieky a nie sú ani návykové.Je potrebná aspoň trojmesačná kúra.Ak chceš o nich viac vedieť, klikni na usmev.

tinka228

mne tiež cca v tvojom veku (dnes mám 28)diagnostikovali cysty v prsníkoch a bolo ich toľko, že ich dr. ani nerátal len zhrnul do slovíčka mnohopočetné. som sa skoro zrútila v ambulancii, tak som sa zľakla. vysvetlil mi ale, že cysta v podstate nič neznamená, akurát sa môže ľahšie zameniť so "zlou" (rakovinovnou) hrčkou. preto je možno zrošku obtiažnejšie samovyšetrenie prsníkov. ale ak ťa dostatočne poučili ako vyzerá cysta na hmat tak sa nemáš čoho báť. a samozrejme treba chodiť na pravidelné kontroly. a aké je ich liečenie? mne trošku pomohla HAK. a vieš prečo všetko píšem v minulom čase? lebo už nemám ani jednu. doktor mi okrem iného povedal, že prsník bol stvorený na to aby kojil a nie aby sa len tak nosil v podprsenke. povedal mi že keď bol na stáži v afrike tak tam nevidel ani jednu ženu s cystami. a to preto lebo majú veľa detí a stále koja. a čuduj sa svete mne sa tie cysty ako som porodila a kojila (hoci len tri mesiace) úplne stratili. až sú mi smiešne vlastné prsia, také mäkké a hladké a pred tým samá hrča. takže sa nestresuj, pravidelne chodievaj na kontroly a až raz budeš maminou uvidíš, či som mala pravdu. želám ti pekné vianoce.