S.O.S. =(

Príspevok v téme: S.O.S. =(
evka1234

Ahojte mam jeden velky problem .... teda asi aj viac .... minuly tyzden som bola s frajerom na chate a kedze sa necitim nato aby som sa s nim vyspala, skusali sme ine veci .... lenze jemu sa nepodarilo ma vyprstovat ... proste nic to co robil tak so mnou to nic absolutne nic nerobilo :( velmi ma to trapy a chcem sa spytat ci to moze byt aj to ze som akoze "impotentna" abo frigidna ci ako sa to vravy .... neviem preco to so mnou nic nespravilo :( to este ked sa sama robim bolo lepsie ako to s nim ....a aj to bolelo ---jeho to velmi trapylo no som mu povedala nech s tym radsej prestane .... nechapem to .... a potom druha vec co ma trapy je to,.ze o par dni sa mi okolo pyskou vyhodili akokeby vyzarky 3 ale nedaju sa vytlacit ...len ked sa ich dotknem tak to dost boli ,,,, prosim poradte mi co je to a co mam robit som naozaj zufala :( prosim a vopred dakujem

evka1234

no ved toto ze aj ja .... a v poslednom case mavam pocit ze svojho frajera mam rada len ako kamarata ... respektive ze k nemu nic take necitim ...pretoze uz osm mala veela frajerov a vzdy ma vzrusili aj obycajne dotyky a take veci ... co u tohto ani velmi nie :(
mozno je to v tom

amika

jaaj tak to nic,mozno si mala iba zly den,mozno stres. To sa stane kazdemu :-)
Ale ked si sucha,to neznamena,ze nie si vzrusena,nie? Aspon ja to tak mavam

evka1234

no ja som to myslela tak ze vlastne by sme si potom mali davat pozor teda ochrana a tak .... chladna hlava=antikoncepcia abo kondom ...ale tp az potom ... hmm no a myslim ze on je ku mne velmi mily a vsetko jemu to bolo potom strasne blbe a chcel skusat este viac krat ked sa mi nedalo urobit sa no ...a pytal sa ma aj ze ako to ma robit aby to slo ...ale ked som mu povedlaa tak ani to neslo ...no

amika

Ok,kolko ma teda on rokov a podla coho usudzujes,ze je skuseny? Je k tebe ohladyplny,pyta sa ako ti je,zaujima ho co mas rada,co ti robi dobre? Toto su dolezite veci Evka,hlavne si nic nenahovaraj a bud k sebe uprimna,lebo zbytocne by si sa potom trapila. Mas pred sebou este velku cestu spoznavania intimneho zivota a paci sa mi,ze vravis,ze mas este cas,co je pravda,neboj sa nic ti neutecie. Ale ako si myslela,ze to treba vyskusat s chladnou hlavou? Ved ono by sa to malo vsetko diat praveze s citmi a vtedy chlanu hlavu nemame,ci sa mylim?

evka1234

amika dakujem za pomoc ..... ano mas pravdu este niesom taka skusena no mam len 17 rokov a myslim ze na sex mam este cas ... ale ked mam frajera tak myslim ze nieje zle nieco vyskusat ... ale urcite iba s chladnou hlavou to mi je jasne ... moj frajer je podla mna dost skuseny ,...len asi nevie ako na mna no ....a ja masturbujem jasne a väcsinou to dosiahnem aj sama ... len vlastne vtedy som mala problem dost velky ... ked som pisala ze to so mnuo nic nerobilo tak som myslela to, ze som vobec ale vobec nebola vlhka a to sa mi stalo asi prvy krat ... neviem co to so mnou bolo naozaj ...myslis ze to bola moja chyba abo ja uz neviem

amika

No podla toho co pises usudzujem,ze si mlade neskusene dievca,ktore by potrebovalo usmernit od nas skusenejsich a to nielen ty,ale i tvoj frajer,ktory ako tak citam nie je o moc skusenejsi,lepsiepovedane znaly intimity. Takze mila Evka,hlavu hore a dobre citaj...neviem ci si este panna a ci zvyknes masturbovat a mas uz aj orgazmus,ak nie tak najsamprv by si ty sama mala preskumat svoje telo,zistit,co ti robi dobre a az potom mozes navigovat aj svojho priatela,usetris si tak nervy a trapenie. Nedovol,aby si predtym neumyl ruky a ty tiez dbaj na hygienu tam dole. Prstovanie je hadam to najmenej co by ti mal robit,venuj sa radsej klitorisu,my zeny dosahujeme vzrusenie a orgazmus vacsinou klitorialny,male percento zien dosahuje orgazmus vaginalny...neviem co by som tieste napisala,bude lepsie ak sa budes pytat...