S.O.S. =(

Príspevok v téme: S.O.S. =(
evka1234

Ahojte mam jeden velky problem .... teda asi aj viac .... minuly tyzden som bola s frajerom na chate a kedze sa necitim nato aby som sa s nim vyspala, skusali sme ine veci .... lenze jemu sa nepodarilo ma vyprstovat ... proste nic to co robil tak so mnou to nic absolutne nic nerobilo :( velmi ma to trapy a chcem sa spytat ci to moze byt aj to ze som akoze "impotentna" abo frigidna ci ako sa to vravy .... neviem preco to so mnou nic nespravilo :( to este ked sa sama robim bolo lepsie ako to s nim ....a aj to bolelo ---jeho to velmi trapylo no som mu povedala nech s tym radsej prestane .... nechapem to .... a potom druha vec co ma trapy je to,.ze o par dni sa mi okolo pyskou vyhodili akokeby vyzarky 3 ale nedaju sa vytlacit ...len ked sa ich dotknem tak to dost boli ,,,, prosim poradte mi co je to a co mam robit som naozaj zufala :( prosim a vopred dakujem

evka1234

uuf dakujem krasne za odpovede .... ja mam 17 a este som s nikym nespala a tak len dufam ze to nebude potom aj pri sexe take no .....a hmm jj to je asi pravda ze si neumyl ruky ...ale uz to ani nieje vidiet takze to prechadza ... som velmi rada ze ste mi odpovedali bo ste ma strasne upokojili ...dakujem =)

jljsdkj

Moznoze si neumyl dobre ruky, preto ta vyrazka .. alebo je len podrazdena pokozka .. najlepsie nechat to nejaky cas v klude a ked neprejde, konzultovat s lekarom .. alebo je to z holenia ... no a k tomu ze to s tebou nic nerobilo .. asi si sa necitila celkovo dobre a on to nerobil prave jemne .. podla mna si uplne normalna (inak, kolko mas rokov?) a vekom to bude stale lepsie ...

sama

no to ze ta palcovanie vôbec nevzrusovalo tak nad tym si nelam hlavu,mne to tiez nikdy nic nespravilo.iba som lezala a cakala kedy skonci:Dtakze to by sme museli byt dve frigidne,a myslim ze nas je viac.a nad tou vyrazkou.mne sa tiez parkrat vyhodila vyrazka tam dole, ale potom sa dala vytlacit.a baby tu na fore mi napisali,ze tiez sa im obcas vyhodi,a ze to beru ako normalnu vyrazku,len to ze je tam dole.takze zatial si nad tym nelam hlavu