čo je to krása? :)

ewitkaaa

vies niektori ludia nemaju od prirody super metabolizmus a ked chcu dobre vyzerat tak musia doslova hladovat. Najlahsie s asudi. To ze ma par kil nieto navyse aj ked sa zdravo stravuje a aj ma pohyb? Co potom? Ved predsa nemozubyt vsetci stihli boze. Poznam ludi ktori s aprejedaju a su vychrtli a naopak ludi ktori sportuju a dietkuju a aj tak im to je na nic, lebo su pri tele. Nie je to o kilach. Ja yb som nechcela chlapa ktory mama len za postavu, co otehotneim po detoch priberiema potom ma necha? Taky nech ide do kelu TAk isto mne na chlapovi nevadi brusko. To ze sa clovek o seba stara neznymena ze musi byt automal´ticky stihly, ela veci je dane geneticky a gentika sa niekedy tazko ovplyvnuje. Bohuzial. Ae clovek s dobrym metabolizmom, ktorý nemal nikdy problemy s vahou to NIKDY nepochopi.

pinpinpin

Hmmm, a to nepisal dotycny kolko pribrala?! Lebo nie je jedno ci 5 kil, alebo 20!! Lebo zato vies, ale ked uz mlade dievca sa takto zanedbava, tak aka bude o par rokov?! Za to zalezat by si mala dat kazda...a to tym nemyslim make-up, umele nechty a mihalnice, ale prave to, ze si dam pozor na jedalnicek, nebudem lenosit ale sem-tam sa rozhybem a nebudem chodit jak homelessacka...atd

musska

nesuhlasim velmi,lebo poznam "velkych frajerov" ktori maju priatelky s par kilami na vyse a su daleko od od "tzv,dokonalosti". Musi tam byt fyzicka pritazlivost,ale to nemusi ist ruka v ruke s dokonalym BMI,vobec nie:)Ak ma zenska iskru,je vtipna a sebavedoma,podla mna nieje problem a to potvrdia vsetci chlapi okolo mna. Jasne ze do mojej statistiky nebriem chlapcekov do 18 rokov, tak ide hlavne o to, s kym sa ukazu pred kamosmi:)..myslim skor dospelych

buxa

kraasne si to napisala!!!suhlasim s tebou...len skoda ze je medzi nami len malo chlapov ktori to tiez takto vnimaju...

tak to je

samozrejme, ze ta skutocna krasa je ta, ktora ide z vnutra.
len bohuzial nie vsetci to tak vnimaju.
mlade baby si myslia, ze budu najkrajsie, ked sa vyhladuju na kost, ked nebudu nic jest, niektore si myslia, ze budu najpritazlivejsie, ak si na seba nanesu kilo make-upu, ked si oblecu minisuknu k tomu minimalne 20 cm podpatky, oci ala barbie a pod.
bohuzial - taka je doba.
ale co budu mat chlapi z dokonale vyzerajucej zeny, ak nebude mat nic v hlavicke, bude mat nepekny slovnik, nevhodne spravanie a pod?
najdolezitejsie je to, co zo seba zena vyzaruje, aka je, ako sa sprava k okoliu a pod. nie to, kolko cm ma mihalnice.
ale tiez je dolezite ako posobi - ci ma stale usmev na perach, ako vystupuje a pod.