plosííím rýchlo pomoc :(( už som s toho zúfalá :(

Príspevok v téme: plosííím rýchlo pomoc :(( už som s toho zúfalá :(
:)

chodila som ku kožnej asi pol roka možno viac a vystriedala som viacero mastičiek a celkom mi pomáhali naposledy som mala duac gel a ten bol celkom fajn a už som mala takmer dokonalú pleť a kožná mi povedala že už to mám dobré tak že mi dá len aby sa mi to znova nezhoršilo diferrine gel lenže po 2 mesiacoch používania tohto gelu mám pleť ešte horšiu ako na začiatku liečby :( teraz sa hambím aj chodiť von a ešte keď sú vianoce tak kožná má dovolenku a nemôžem ku nej ani ísť a teraz mám samé veľké červené fľaky na tvári po tom ako som si všetko vytlačila je to hozné a ešte viac ma to bolí :( prosíím newiete niekto niaky krém alebo niečo a by sa mi to za dva dni zahojilo ?? prosíím veľmiiii :( davam si nato alpu ale niako to nepomáha a ešte taký sprej aloe vera ale ani to nepomáha :( a mám 16 rokov

moncika

najprv by som si nasla nejaku normalnu koznu lekarku...urcite by som teraz na plet v takom stave nedavala ziadnu chemiu,ziadne tazke maste...skusila by som silne odvary z repika,nechtika,salvie...a na noc nejaky olej prirodny najlepsie jojobovy ktory neupchava pory alebo tiez emu olej..a cez den len nejaky lahky aloe vera gel 100%..na plet brat zinok,selen,omega mastne kyseliny+nieco na cistenie zelene

sladka0011

no neviem ako ja sa pamatam ze v tomto obdobi som tusim mala skynoren a nemiesala som to dokopy .....ale mne a este jednej kamoske ten taninovy krem velmi pomohol ...teraz staci pretriet tvar jemne pudrom a vsetko je ok :)))

anoynymoused

Zdravím ja som dost vystavovaný človek mám 15r ale mam taky problem pretože ma na nose pred 4 mesiacmi uštipol komar v taliansku a ešte do teraz my na nose vidno taku červenu botku dačo ako zrazenina pod kožou ale len to tak vyzera neboli to nič.. prosim o pomoc davam si na to hojivý zazrak ale akosi nič.. dik za každú odpobed

jaja

VSAK NIC NEPOMAHA HNED NIEKTORE KREMY ATD ZAUCINKUJU AZ POPOL ROKU....ja som sa dostala z akne pomocou zyneritu za rok a pol a este stale akne liecom tonejde hned a budete mat tvaricky ako batolata...treba trpezlivost a velku trpezlivost...teraz denne uzivam make up a tvar mam v pohode nejake vyrazky este mam ale to sa da prekryt ale citim sa dobre

:)

no ale mne kozna teraz naposledy dala differine gel a ten vobec nezabera tak nwm ci to mozem miesat aj s tym taninovym kremom

sladka0011

no ucinkuje hned mne sa dostavili vzsledkz okamzite a plat bola dobra uz po 2 tydnoch ...a co sa tyka ceny hm nwm ale je to lacne to namiesaju v lekarni a musi sa to spotrebovat myslim ze do 2 ci 3 mesiacov ....stalo to len par drobnych cca 20 sk..